Kategorie

Koszulki robocze

182 Produkty

Wygodna koszulka przydaje się do pracy i w czasie wolnym. Najlepiej gdy jest uszyta z materiałów odpornych na częste pranie. Praktyczne t-shirty można nosić samodzielnie lub w połączeniu z bluzą czy kurtką. Koszulki polo wpisują się w elegancki wizerunek pracowników działu obsługi. W wielu zakładach na co dzień sprawdzają się praktyczne i stylowe koszule bawełniane, natomiast na spotkanie z ważnymi klientami można założyć klasyczny model wyjściowy.

Koszulkie robocze damskie i męskie

T-shirty są chętnie noszone przez pracowników różnych branż. Ubrania tego typu szyje się głównie z bawełny, a przyjemny w dotyku materiał podnosi komfort pracy. Męskie i damskie koszulki polo to elegantsza wersja dobrze znanych t-shirtów. Produkty z obu kategorii występują w wersji z krótkim lub długim rękawem i są do nabycia w szerokiej gamie kolorów. Duże rozmiary nie stanowią problemu, bez trudu dopasuje się koszulkę dla każdego pracownika. Jeżeli zakres wykonywanych obowiązków wymaga elegantszego ubioru, rozwiązaniem będą bawełniane lub wyjściowe koszule. Do pracy w niższych temperaturach poleca się flanelę. Zapewnia komfort termiczny, jest przyjemna w dotyku, a wykonane z niej damskie i męskie koszulki robocze to uniwersalny element stroju służbowego.

Koszulki robocze na różne potrzeby

Koszula robocza musi dobrze leżeć na pracowniku, w przeciwnym razie utrudni mu wykonywanie obowiązków. A nawet zepsuje wizerunek pracodawcy. Szczególnie niekorzystnie prezentują się ubrania zbyt ciasne. Duże rozmiary koszulek roboczych pozwalają uniknąć nieprzyjemnego skrępowania ruchów. W zależności od charakteru wykonywanego zawodu, często wskazane są ubrania w stonowanym lub dynamicznym kolorze. Koszulki i koszule warto wybierać z uwzględnieniem dress codu w danej firmie. Poza pełnieniem funkcji estetycznej, odzież robocza może zwiększać bezpieczeństwo w miejscu pracy. Przykładowo w branży elektronicznej ubrania antystatyczne to podstawa pracowniczego wyposażenia. Każdy wykonujący obowiązki w strefie zagrożenia wyładowaniami powinien nosić odpowiednie obuwie i odzież, w tym koszulkę antystatyczną.