NAJLEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
Sprzęt dostarczymy w ciągu 12H
NIŻSZE CENY DLA STAŁYCH KLIENTÓW
profesjonalne doradztwo
NAJLEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
Sprzęt dostarczymy w ciągu 12H
NIŻSZE CENY DLA STAŁYCH KLIENTÓW
profesjonalne doradztwo

Popularne produkty

Producenci

dbamy o wizerunek naszej firmy, dlatego oferujemy produkty tylko najlepszych producentów

Hurtownia odzieży roboczych Ferpol

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm we wszystkie niezbędne artykuły chroniące pracowników przed zagrożeniami mogących powstać z tytułu wykonywanej pracy. W swojej ofercie posiadamy odzież roboczą, obuwie robocze, rękawice robocze i ochronne, sprzęt chroniący pracownika przed upadkiem z wysokości, oferujemy również możliwość znakowania odzieży logo Państwa firmy. Jesteśmy dystrybutorem ponad 20 największych na świecie producentów artykułów bhp, dysponujemy również własną szwalnią.

ODZIEŻ BHP NA MIARĘ

Odzież robocza noszona przez pracowników często jest wizytówką Państwa firmy dlatego dokładamy wszelkich starań żeby zaproponować naszym klientom ubrania robocze które będą zarówno dobrze wyglądały ale również pracownicy ich używający będą się w nich dobrze i komfortowo czuć, co w końcowym rozrachunku przekłada się na solidność i wydajność wykonywanej przez nich pracy. W swojej ofercie posiadamy również odzież bhp z możliwością odpisu na PFRON.

SKLEP BHP

Prowadzimy również internetowy sklep bhp w którym możecie Państwo dokonać szybkich zakupów oraz zapoznać się z ofertą naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Odzież robocza najwyższej jakości

Aby odzież robocza spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, powinna być odpowiednio zaprojektowana, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz wykonana z odpornych, wytrzymałych materiałów. Nasz sklep internetowy z odzieżą roboczą gwarantuje Państwu szeroki wybór ubrań BHP, które zadbają o bezpieczeństwo i komfort pracowników, niezależnie od profesji i branży, w jakiej działa Państwa firma. W ferpol.pl dokładamy wszelkich starań, aby zaopatrywać swoich klientów w ubrania robocze BHP najwyższej jakości, w przystępnych cenach. Dystrybuujemy odzież BHP najlepszych, światowych producentów, wykonaną z wysokogatunkowych materiałów doskonale przepuszczających powietrze, co znacznie wpływa na komfort wykonywanej pracy. Nasze spodnie, kurtki, polary, koszulki czy kombinezony to ubrania robocze, w których każdy pracownik będzie czuł się również bezpiecznie. Posiadają bowiem wzmocnienia w newralgicznych miejscach czy też odpowiednio zabezpieczone kieszenie. Rękawice robocze dostępne w ofercie naszego sklepu są antypoślizgowe i gwarantują pewny, stabilny chwyt. Specjalne, wzmacniane szwy czynią odzież BHP produktem wielorazowego użytku. Ubrania dostępne na ferpol.pl są również odporne na wysokie temperatury prania oraz charakteryzują się bardzo niską kurczliwością, dzięki zastosowaniu do ich produkcji bawełny o odpowiedniej gramaturze. Wszystko to sprawia, że raz zakupiona odzież robocza posłuży Państwu oraz Państwa pracownikom przez długi czas, nawet przy jej intensywnym eksploatowaniu, a prowadzonej firmie pomoże ograniczyć wydatki.

Odzież BHP szyta na miarę

Sklepy z odzieżą roboczą oferują szeroki wybór ubrań BHP, jednak to właśnie na ferpol.pl zyskujecie Państwo szereg wartości dodanych do produktu. Dysponujemy własną szwalnią oraz oferujemy Państwu możliwość znakowania ubrań roboczych BHP. To ważne, aby oprócz funkcji praktycznych odgrywały też rolę np. nośnika reklamowego. Ma to szczególne znaczenie w przypadku firm, których pracownicy pracują w terenie - w idealnie dobranych, wygodnych i spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa ubraniach roboczych będą oni jednocześnie prezentować logotyp firmy. Schludna, solidnie wykonana, bezpieczna odzież robocza jest doskonałą wizytówką firmy, która znacznie wpływa na jej pozytywny odbiór. Logo firmy czy hasło reklamowe możemy haftować, umieścić na ubraniach przy pomocy sitodruku, sublimacji lub przy użyciu zwiększającego bezpieczeństwo i widoczność pracowników nadruku odblaskowego. Zamawiając spersonalizowaną odzież BHP z naszego sklepu, zyskujecie Państwo czas i pieniądze na ponownej przesyłce do zewnętrznej firmy znakującej ubrania. Dbamy też o to, abyście mogli Państwo dobrać ubrania BHP idealnie dopasowane do swoich pracowników, stąd przy każdym z nich znajdziecie Państwo szczegółową tabelę rozmiarów. Oferujemy szeroką rozmiarówkę ubrań roboczych. Każde ma precyzyjnie określony obwód pasa oraz klatki piersiowej.