NAJLEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
Sprzęt dostarczymy w ciągu 12H
NIŻSZE CENY DLA STAŁYCH KLIENTÓW
profesjonalne doradztwo
NAJLEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
Sprzęt dostarczymy w ciągu 12H
NIŻSZE CENY DLA STAŁYCH KLIENTÓW
profesjonalne doradztwo

Popularne produkty

Producenci

dbamy o wizerunek naszej firmy, dlatego oferujemy produkty tylko najlepszych producentów

Hurtownia odzieży roboczych ferpol

Kim jesteśmy

HURTOWNIA ODZIEŻY ROBOCZEJ FERPOL

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm we wszystkie niezbędne artykuły chroniące pracowników przed zagrożeniami mogących powstać z tytułu wykonywanej pracy. W swojej ofercie posiadamy odzież roboczą, obuwie robocze, rękawice robocze i ochronne, sprzęt chroniący pracownika przed upadkiem z wysokości, oferujemy również możliwość znakowania odzieży logo Państwa firmy. Jesteśmy dystrybutorem ponad 20 największych na świecie producentów artykułów bhp, dysponujemy również własną szwalnią.

ODZIEŻ BHP NA MIARĘ

Odzież robocza noszona przez pracowników często jest wizytówką Państwa firmy dlatego dokładamy wszelkich starań żeby zaproponować naszym klientom ubrania robocze które będą zarówno dobrze wyglądały ale również pracownicy ich używający będą się w nich dobrze i komfortowo czuć, co w końcowym rozrachunku przekłada się na solidność i wydajność wykonywanej przez nich pracy. W swojej ofercie posiadamy również odzież bhp z możliwością odpisu na PFRON.

SKLEP BHP

Prowadzimy również internetowy sklep bhp w którym możecie Państwo dokonać szybkich zakupów oraz zapoznać się z ofertą naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.