Kategorie

Mobilny dystrybutor paliwa

4 Produkty

W ramach kategorii „Mobilny dystrybutor paliwa” można znaleźć produkty i akcesoria związane z przenośnymi zbiornikami na paliwo. Tego typu sprzęt może okazać się bardzo pomocny i praktyczny – zwłaszcza w przypadku osób, które na co dzień zużywają duże ilości paliwa. Często może to wynikać ze specyfiki danej pracy lub całej branży.

Dla kogo mobilny dystrybutor paliwa?

Obecnie mobilność jest bardzo ważnym atutem w wielu branżach biznesowych i okołobiznesowych w Polsce. Prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego, świadczenie usług budowlano-remontowych z użyciem maszyn, poszerzenie działalności przedsiębiorstwa o branże takie jak logistyczna oraz transportowa to tylko kilka przykładów sytuacji, w których zakup mobilnego dystrybutora paliwa może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tankowanie autobusów, specjalistycznych maszyn rolniczych lub budowalnych może okazać się problematyczne i wówczas kupno mobilnego zbiornika to dobra opcja. Taka inwestycja pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu oraz optymalizację kosztów dzięki jednorazowemu tankowaniu.

Mobilny zbiornik paliwa: konkretna oferta produktowa

Oferowane zbiorniki paliwa posiadają pojemność rzędu 200-430 l i są dostosowane do tankowania paliwa na zewnątrz. Mobilne dystrybutory zostały wyprodukowane z tworzywa, które zachowuje odporność na naturalne światło słoneczne oraz na działanie substancji chemicznych. W wielu firmach bardzo przydatne może okazać się też to, iż niektóre modele zostały dostosowane do przewożenia przy użyciu wózków widłowych. W wyposażenie standardowego dystrybutora paliwa wchodzi odpowietrznik, automatyczny pistolet oraz pompa elektryczna. W sklepie dostępne są również pokrywy do dystrybutorów mobilnych, które zabezpieczają sprzęt przed zniszczeniem.

Tankowanie, czyli jak to wygląda w praktyce

Sam proces tankowania maszyn i samochodów przy użyciu mobilnego zbiornika na paliwo jest bardzo podobny do czynności, które wykonuje się na samoobsługowej stacji benzynowej. Pracownicy, którzy do tej pory tankowali auta i maszyny na stacjach paliw bez większych problemów powinni poradzić sobie z obsługą takiego przenośnego dystrybutora.

Dlaczego warto wyposażyć się w mobilny zbiornik na paliwo?

Mobilne zbiorniki paliwowe to przede wszystkim wygoda dla odbiorcy takiego rozwiązania. Inwestując w mobilny dystrybutor paliwa nie trzeba się troszczyć o częste tankowanie oraz możliwe przestoje w pracy na wskutek braku oleju. Pełny przenośny bak to swego rodzaju gwarancja na sprawną pracę maszyn i urządzeń związanych z działaniem firmy lub gospodarstwa.