Kategorie

Wanny wychwytowe

139 Produkty

Dlaczego warto zainwestować w wanny wychwytowe?

Wanny wychwytowe powinny zainteresować każdą osobę prywatną jak i każdego przedsiębiorcę, których biznes czy inne przedsięwzięcia związane są ze składowaniem beczek czy pojemników IBC z materiałami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia, a także środowiska takich jak chemikalia, ciecze przemysłowe czy oleje łatwopalne. Do wyboru jest szeroka gama produktów z tej kategorii, która obejmuje różne rozmiary i rodzaj materiału z jakiego zostały wykonane. Duży wybór i jakość oferowanych produktów zapewniają klientom satysfakcję oraz zapewniają pełne bezpieczeństwo im oraz ich pracownikom.

 Jaki rodzaj wanny wyciekowej wybrać?

Wybór odpowiedniej wanny wyciekowej zawsze uzależniony jest od indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdują się wanny wychwytowe wykonane zarówno ze stali jak i polipropylenu PE. Bez względu na to na jaki rodzaj materiału zostanie wybrany to czego można oczekiwać bezwzględnie to 100% bezpieczeństwo. Poszczególne różnice pomiędzy modelami odnoszą się do własnych preferencji klienta. Przykładowo wanny wykonane z plastiku są zdecydowanie lżejsze od pozostałych, z kolei wanny stalowe znacząco ułatwiają transportowanie pojemników za pomocą wózka widłowego - będzie to mieć szczególne znaczenie w przypadku większych kontenerów. Niektóre modele wyposażone są w kran spustowy, jest to spore ułatwienie. Zanim przekaże się do utylizacji uzbierane substancje wanna wyposażona w kran spustowy umożliwia precyzyjne i bezpieczne umieszczenie płynów w pojemnikach.

Czym kierować się decydując o jej wymiarach?

Dokonując wyboru należy uwzględnić miejsce, w którym planuje się używać produktu. Jeśli terytorium objęte jest ochroną wód, wówczas przede wszystkim trzeba uwzględnić fakt, że pojemność wszystkich zbiorników umieszczanych na niej musi wynosić 100%. Równie ważna jest pojemność wychwytu palety - wanna, która będzie odpowiednio służyć powinna dawać możliwości ulokowania na niej największego pojemnika, albo móc pomieścić 10% objętości składowanego materiału.