Kategorie

Podłogi robocze z krat pomostowych są powszechnie stosowane w zakładach produkcyjnych oraz halach magazynowych. Panele są wykonane ze spawanych płaskowników z blachy o grubości 3 mm lub 5 mm i wysokości 120 mm, co zapewnia im stabilną i mocną konstrukcję. Panele można dowolnie łączyć. Przy wyborze odpowiednich paneli podłóg roboczych należy zwrócić uwagę nie tylko na ich wymiary, ale również dopuszczalne obciążenie i sposób zabezpieczenia przed warunkami panującymi w miejscu, w którym będą stosowane.

Oferujemy podłogi robocze o wymiarach 500 × 2000 mm, 1500 × 2000 mm oraz 2000 × 2000 mm o dopuszczalnym obciążeniu od 1100 do 5000 kg/m². Zabezpieczenie przed korozją stanowi malowanie proszkowe lub cynkowanie ogniowe. Elementem uzupełniającym są rampy najazdowe o wymiarach 500 × 1000 mm o antypoślizgowej powierzchni, wykonane z wysokiej jakości stali odpornej na odkształcenia mechaniczne i dostosowane do trudnych warunków eksploatacyjnych.

Wiele podmiotów gospodarczych składuje pojemniki z płynnymi materiałami, których wyciek mógłby spowodować skażenie środowiska. Z myślą o nich mamy w sprzedaży panele podłóg roboczych pełniące równocześnie funkcje wanien wychwytowych. Wanny wyposażone są w platformy nośne z rusztem dzielonym, który ułatwia ich opróżnianie. Panele wykonane są z blach o grubości 3 lub 5 mm i zabezpieczone przed korozją. Dysponujemy modułami o wymiarach 2000 × 3000 mm i wysokości 16 mm, które mogą wytrzymać maksymalne obciążenie od 2000 do 5000 kg. Pozwalają na ułożenie podłóg do przechowywania substancji niebezpiecznych, a ich zdolność wychwytowa wynosi 1000 l. Panele posiadają łączniki, które zapobiegają przemieszczaniu się wanien.

Wanny wychwytowe mają za zadanie zgromadzić płyn wyciekający z nieszczelnych pojemników. Zgodnie z normami ich pojemność powinna pozwolić na wychwycenie całej zawartości największego pojemnika ustawionego powyżej lub 10% ich łącznej pojemności. Oferujemy wanny wychwytowe pod 6 lub 8 beczek o wysokości 140 mm każda. Wanna o wymiarach 1854 × 1245 mm ma pojemność 276 litrów i maksymalne obciążenie 3402 kg, a wanna o wymiarach 2460 × 1245 mm ma pojemność 371 litrów i maksymalne obciążenie 4536 kg. Wanny wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w tym także polietylenu odpornego na działanie agresywnych chemicznie substancji. Oferowane konstrukcje pozwalają na transport wózkami widłowymi albo na odzyskanie substancji, która wyciekła, specjalnym systemem przelewowym. Materiał, z którego są wykonane, w 100% podlega recyklingowi.

Posiadamy także polietylenowe rampy najazdowe do wanien sytemu ENPAC. Tworzywo, z którego są wykonane, jest odporne na działanie większości chemikaliów, nawet bardzo żrących i działanie promieni UV. Rampy mają wy