Kategorie

Zabudowane wanny wychwytowe

12 Produkty

W fabrykach, magazynach substancji chemicznych, a czasem na budowach oraz w laboratoriach są potrzebne miejsca, w których można bezpiecznie przechować niebezpieczne płyny. W takiej sytuacji przydadzą się zabudowane wanny wychwytowe, które stanowią połączenie zamykanego składziku z wanną, która absorbuje ewentualny wyciek substancji. W efekcie gwarantują bezpieczeństwo w razie niepożądanego rozlania lub prób kradzieży. Są dostępne w wielu rodzajach i rozmiarach, więc każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Zabudowane wanny wychwytowe - zastosowania

Produkty z tej kategorii służą do zapobiegania przedostawaniu się substancji niebezpiecznych do środowiska, a ponadto chronią ludzi znajdujących się w pobliżu. Robią to w ten sposób, że każdy ewentualny wyciek spływa do wanny, na której stoją beczki lub inne pojemniki z płynami. Nie ma niebezpieczeństwa, że jakaś substancja uszkodzi zbiornik, ponieważ został wykonany z materiałów odpornych na działanie substancji agresywnych.

Zabudowana wanna ma dodatkową funkcję, którą jest ochrona zbiorników przed dostaniem się do nich osób niepożądanych. Dzięki temu w łatwy sposób można zapobiec kradzieży lub innym niecnym zamiarom osób trzecich. Wygodne zamknięcie na klucz w niektórych modelach szybko zniechęci potencjalnych złodziei.

Zabudowane wanny wychwytowe - rodzaje

Oferta produktów jest na tyle duża, że każdy klient dobierze zabudowaną wannę do własnych potrzeb. Produkty różnią się między sobą zarówno pojemnością, jak i sposobem otwierania czy przeznaczeniem. Niektóre powstały z myślą o większych pojemnikach, takich jak beczki czy duże zbiorniki na płyny. Inne bardziej przypominają szafy, ponieważ posiadają regały, na których można ustawić mniejsze pojemniki. Jednak niezależnie od modelu, wszystkie produkty łączy jedna cecha - wysoka jakość wykonania.

Jeśli zaś chodzi o sposób produkcji, w ofercie znajdują się zarówno zabudowane wanny wychwytowe ze stali cynkowanej lub lakierowanej, jak i z tworzywa. Każda z nich nadaje się do ustawienia na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu.