Kategorie

OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH

181 Produkty

Ochrona dróg oddechowych jest bardzo ważna zwłaszcza podczas pracy w warunkach, w których znajduje się pył i dym. Niezabezpieczanie dróg oddechowych może zakończyć się powstawaniem alergii oraz nieżytów nosa. To skłoniło nas do zaproponowania Państwu metod na zabezpieczenie dróg oddechowych, dzięki czemu pracownik w ogóle nie będzie narażony na wdychanie jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Ochrona dróg oddechowych - Oferta

Zainspirowani zawodami, którym towarzyszy pylenie, jak na przykład zawód spawacza, pracownika budowy, czy pracownika laboratorium chemicznego skłoniło nas do stworzenia profesjonalnych produktów, dzięki którym drogi oddechowe nie będą w żaden sposób narażone na szkodliwe czynniki. Dostępne produkty cechują się oczywiście najwyższą starannością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami.

Zabezpieczenie dróg oddechowych - rodzaje

W naszej ofercie znajdują się maseczki higieniczne, które doskonale blokują rozprzestrzenianie się bakterii droga kropelkową. Osoby, które obawiają się o swoje zdrowie lub obawiają się zarażenia innych osób, powinny niemal od razu zakupić maseczkę tego typu. To doskonały wariant dla lekarzy, którzy mogą wyposażyć swoje gabinety w takie higieniczne rozwiązania, co pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo w przypadku przyjmowania pacjentów. Półmaski zapewniają doskonały komfort noszenia. Dzięki nim możliwe jest wdychanie czystego powietrza bez żadnych ograniczeń. Tego typu maski noszone są najczęściej przez pracowników budowy, którzy niejednokrotnie przez cały dzień zmagają się z pyłem i kurzem w pracy. Trzecią propozycją są specjalistyczne maski ochronne, które niwelują ryzyko wdychania zarówno kurzu, jak i drażniących zapachów, na przykład w pracowniach chemicznych oraz w produkcji płynów, olejów, farb, czy innych szkodliwych cieczy.

Dlaczego zabezpieczanie dróg oddechowych jest ważne?

Ochrona dróg oddechowych jest bardzo ważna, gdyż zaniechanie jej może doprowadzić do poważnych nieżytów nosa, utraty węchu oraz do powstania alergii, które w wielu przypadkach mogą wykluczać z możliwości wykonywania danego zawodu.