Kategorie

Półmaski

97 Produkty

Podczas wykonywania obowiązków zawodowych narażeni jesteśmy na różnego rodzaju zanieczyszczenia, mogące negatywnie wpłynąć na stan dróg oddechowych. Aby zapewnić sobie ochronę przed niekorzystnym działaniem substancji szkodliwych, stosowane są półmaski, dostosowane do potrzeb w kontakcie z określonymi materiałami. Prezentowane w ofercie półmaski wykonane są z najwyższej jakości, bezpiecznych w kontakcie ze skórą materiałów, zapewniających niezawodną ochronę oraz swobodę oddychania.

Wygodne półmaski wysokiej jakości

Oferujemy zróżnicowany wybór półmasek o prostej stylistyce, wyposażonych w gumki trzymające, mocowane za uszami. Niezastąpione półmaski posiadają korzystne podczas stosowania rozwiązania, zapewniające wygodę oraz zwiększenie ochrony. Ochrona piankowa w części nosowej, dostępna w większości oferowanych w naszym sklepie półmasek, zapobiega odciśnięciom w części nosowej. Na wysokości ust stosowane są systemy filtracyjne, umożliwiające oddychanie bez dyskomfortu oraz ograniczenie ciepła, które zbiera się w przestrzeni pomiędzy ustami i nosem, a powierzchnią półmaski.

Nowoczesne półmaski dla bezpieczeństwa użytkowników

Wykonane z nowoczesnych materiałów półmaski wykazują się wyjątkowo nowoczesną stylistyką i  funkcjonalnością, dzięki której ochrona przed zapyleniem lub substancjami toksycznymi utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Półmaski silikonowe z systemem filtracyjnym oraz solidnym mocowaniem stanowią wyjątkowo zaawansowany środek ochrony osobistej. Półmaski, dostępne w naszej ofercie, spełniają wymogi, określone przepisami prawa. Wykazują się wysoką skutecznością ochrony osobistej, a także zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Co wpływa na skuteczność i odczucie komfortu?

Materiały, wykorzystane do wykonania półmasek wykazują się wchłanialnością wilgoci oraz umożliwiają komfortowe oddychanie bez odczucia zbyt małego dostępu powietrza oraz gorąca. Dostępne w naszej ofercie półmaski posiadają kształt, idealnie dopasowujący się do kształtu twarzy, co wpływa na zwiększenie ochrony.