Kategorie

Chemia przemysłowa

27 Produkty

Firma FERPOL oferuje szeroki wybór profesjonalnych produktów z zakresu chemii przemysłowej. W naszej kompleksowej ofercie znajdziesz specjalistyczne i skuteczne środki wiodących marek, charakteryzujące się najwyższą skutecznością działania. Szeroki asortyment atestowanej chemii przemysłowej znajduje wielofunkcyjne zastosowanie zarówno w zakładach produkcyjnych, jak i indywidualnych gospodarstwach domowych. W naszej propozycji znajdziesz pełną gamę produktów o sprawdzonej jakości, dużej wydajności i – co najważniejsze – w naprawdę przystępnych cenach!

Chemia przemysłowa do odtłuszczania

Oferujemy bogatą gamę środków do usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Odtłuszczacze i dyspergenty z naszego katalogu charakteryzują się wysoką zdolnością rozpuszczania tłuszczu i brudu. Niezwykle wydajne produkty firmy FERPOL to ponadprzeciętna skuteczność i wydajność, znajdująca zastosowanie w czyszczeniu przemysłowym maszyn, posadzek, elementów aluminiowych czy urządzeń przemysłu spożywczego. Wszystkie środki posiadają niezbędne atesty PZH oraz są w pełni przyjazne środowisku. Proponujemy pełen wachlarz chemii przemysłowej w pojemnikach od 1 do aż 1000 litrów.

Akcesoria do opryskiwania chemią przemysłową

W asortymencie firmy FERPOL można znaleźć profesjonalne i bezawaryjne opryskiwacze o dużym zakresie objętości. Proponujemy zarówno kompaktowe, precyzyjne opryskiwacze ręczne o pojemności jednego litra, jak i stulitrowe opryskiwacze wielkopowierzchniowe. W swej ofercie mamy akcesoria o wszechstronnym zastosowaniu. Kupione u nas opryskiwacze skutecznie optymalizują czas pracy i zużycie stosowanych środków. Proponujemy opryskiwacze ręczne i elektryczne, nadające się do wykorzystania w ciężko dostępnych pomieszczeniach lub służące do oprysków substancjami żrącymi.

Czyściwa chemii przemysłowej

Bogatą propozycję produktów i akcesoriów uzupełniają wysokiej jakości ściereczki nawilżone. Czyściwa z dwuwarstwowego, dodatkowo nawilżonego polipropylenu o potwierdzonej skuteczności działania, nadają się do usuwania nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń z rąk oraz narzędzi. Proponujemy opakowania od 50 do 90 sztuk.