Kategorie

RĘKAWICE ROBOCZE

552 Produkty

Wykonywanie rozmaitych obowiązków zawodowych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia oraz zachowania higieny pracy. Dlatego bardzo często pracownicy muszą być zaopatrzeni w odpowiednią odzież roboczą, a także akcesoria. Do nich zaliczają się również szeroko pojęte rękawice ochronne robocze. Dzięki nim możliwa jest doskonała ochrona dłoni, które podczas wielogodzinnego wykonywania różnych czynności narażone są na wiele niesprzyjających czynników. W naszej ofercie znajdą Państwo rękawice BHP, które są przeznaczone dla pracowników wypełniających swoje zadania w wyjątkowo niekorzystnym środowisku pracy, jak i również dla osób potrzebujących dodatkowej ochrony dla rąk w życiu codziennym.

Rękawice robocze - szeroki wybór ochrony

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić rękawice ochronne wielorazowe, które będą dopasowane do poszczególnych czynników, a także miejsc pracy. Do nich zaliczają się między innymi rękawice gumowe, rękawice ochronne ocieplane i termoodporne, mechaniczne, antyprzecięciowe, elektroizolacyjne oraz antywibracyjne. Ponadto rękawice są dostosowane rozmiarami do każdej wielkości dłoni. Dzięki czemu zachowane są komfort i wygoda podczas noszenia, a także w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Na uwagę zasługują również rękawice do pracy w niskich temperaturach, doskonale zdające egzamin w pracy w mrozie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z konkretnymi modelami rękawic, dzięki czemu bez problemu można dopasować konkretne właściwości do poszczególnych potrzeb pracowników.

Rękawice ochronne - najwyższa jakość materiałów

Wszystkie dostępne w naszym sklepie rękawice do pracy uszyte zostały wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich wymienia się między innymi dzianinę bawełnianą ze sporą domieszką poliestru. To właśnie dzięki temu rękawice zachowują swoją rozciągliwość, a jednocześnie są nadal przewiewne dla skóry. Liczne modele posiadają wzmocnienia z PCV w postaci specjalnych nakropień. Jest to dodatkowy element przyczyniający się do lepszego i pewniejszego chwytania różnych przedmiotów, zwłaszcza cechujących się wysoką wagą czy koniecznością wykazywania się dużym skupieniem, gdzie podstawą bezpieczeństwa są rękawice do prac precyzyjnych. Dużą popularnością cieszą się także rękawice gumowe flokowane, które są wyprodukowane wyłącznie z naturalnego kauczuku. W ten sposób stanowią doskonałą ochronę dla dłoni, jednocześnie nie przyczyniając się do powstawania żadnych alergii oraz podrażnień skórnych. Każda para rękawic ochronnych roboczych posiada dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu są one jeszcze wytrzymalsze oraz odporniejsze przy narażeniu na niesprzyjające czynniki.

Rękawice robocze na każdą pogodę

Rękawice przeznaczone dla pracowników sprawdzą się podczas pracy w różnorodnych warunkach pogodowych oraz w przypadku wykonywania obowiązków na zewnątrz lub też w zakładach pracy, w których panują ujemne temperatury. Są to różnego rodzaju chłodnie, a także pozostałe zakłady przemysłowe i spożywcze. Oprócz tego, do tej grupy rękawic zaliczają się modele termoaktywne, przez co znajdują one zastosowanie w środowisku pracy, w którym panują bardzo wysokie temperatury, jak rękawice ochronne przed wysoką temperaturą. Rękawice ocieplane oraz termoaktywne najczęściej uszyte są z trwałych materiałów wyściełanych miękkimi i przyjemnymi w dotyku poszewkami wykonanymi z kożuszka bądź wkładki Thinsulate.

Rękawice specjalistyczne

W niektórych miejscach pracy wymagana jest specjalistyczna ochrona, a także zabezpieczenie na najwyższym poziomie, dlatego sprawdzą się w takich sytuacjach rękawice do zadań specjalnych. Do nich zaliczają się między innymi rękawice antyprzecięciowe, powleczone wytrzymałym poliuretanem, a także wykonane z mieszanki wytrzymałych materiałów takich jak włókno szklane, HDPE, spandex, czy też poliester. Pochodzące z naszego sklepu BHP rękawice antyprzecięciowe wykazują się bardzo wysoką odpornością na ścieranie, przebicie, a także na przedarcie. Do grupy rękawic o specjalistycznym przeznaczeniu zaliczają się także rękawice elektroizolacyjne. Dzięki temu osoby zyskują bardzo dobrą ochronę przed porażeniem elektrycznym rąk. Zaleca się, aby zakładać rękawice elektroizolacyjne w miejscach pracy, w których możliwe jest wystąpienie maksymalnego napięcia do 30 kV. Wszystkie robocze rękawice udostępniamy w naszym sklepie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Przeznaczenie rękawic roboczych

Wygląd i charakterystyka rękawic ochronnych z naszej hurtowni ma ogromne znaczenie dla idealnego dopasowania tworzywa, z jakiego są wykonane, do zadań, jakie przed nimi staną. Rodzaj materiału czy tworzywa, a także dodatki i ich wykończenie zawsze są dopasowane do konkretnego przeznaczenia. Inne właściwości powinny wykazywać bowiem rękawice ochronne długie, a zupełnie inne rękawice budowlane. Każdy wspomniany rodzaj chroni najbardziej narażone na uszkodzenia części dłoni i nadgarstków.

Przygotowując wyposażenie do pracy warto wiedzieć, jakie części dłoni powinny chronić konkretne rodzaje rękawic, aby podejmować rozsądne decyzje zakupowe. Podział należy zacząć od trzech podstawowych modeli rękawic – pięcio-, trój- oraz jednopalczastych. Pierwszy z nich można znaleźć obecnie w największej ilości odsłon i wariantów, są to rękawice uniwersalne, wśród których można znaleźć na przykład praktyczne i niezbędne rękawice do pracy w ogrodzie. Z kolei rękawice ochronne gastronomiczne, głównie piekarnicze, przynależą do grupy rękawic trójpalczastych, chroniących głównie przed wysokimi temperaturami. Rękawice ochronne można spotkać też w wersji ze skróconymi palcami lub zupełnie bezpalcowe – są one dedykowane monterom oraz mechanikom, którzy potrzebują nie tylko ochrony delikatnej skóry dłoni, ale jednocześnie potrzebują pełnej precyzji, aby swoje obowiązki wykonać zgodnie ze sztuką.

Standardowe rękawice będą chronić po równo w stopniu umiarkowanym skórę dłoni oraz nadgarstki. W naszej ofercie można znaleźć również wersje przedłużone, chroniące również część przedramienia. Taki rodzaj rękawic wykorzystuje się głównie w przemyśle spawalniczym. Z kolei właściwymi rękawicami ochronnymi do róż będą na przykład rękawice gumowane lub silikonowane, zapewniające lepszą i bardziej precyzyjną chwytność delikatnych roślin. Oczywiście to dopiero początek wszystkich możliwych zastosowań, rodzajów i modeli rękawic ochronnych z naszej hurtowni. To zaś gwarantuje idealne dopasowanie produktu do wykonywanej pracy, niezależnie od warunków, w jakich się ona odbywa.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Jesteśmy jedną z większych i najlepiej zaopatrzonych firm z odzieżą i wyposażeniem BHP w regionie, dlatego z dumą prezentujemy Ci wszystkie najważniejsze i najczęściej wybierane modele rękawic ochronnych roboczych. W ofercie znajdziesz nie tylko wersje uniwersalne, które z powodzeniem można wykorzystać podczas codziennych obowiązków czy przy pielęgnacji ogrodu, jak rękawice ochronne bawełniane w różnych odsłonach i rozmiarach, dopasowane do bardzo różnych i indywidualnych potrzeb naszych Klientów, ale i w pełni profesjonalne, wykorzystywane na co dzień przez fachowców.

Nasza oferta jest stale poszerzana, by każdy specjalista znalazł wśród proponowanych przez nas produktów najlepsze ubrania i dodatki BHP, zgodne z wymogami i zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i ochronę dłoni oraz nadgarstków podczas wykonywanej pracy zawodowej czy hobbystycznej. Gwarantujemy zawsze atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wyposażenia dla konkretnych zakładów pracy oraz dla określonych zawodów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem.