Kategorie

OCHRONA GŁOWY

290 Produkty

W sklepie internetowym Ferpol.pl oferujemy Państwu bogaty wybór odzieży roboczej i dodatkowych elementów garderoby, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracowników. Posiadamy solidne kaski ochronne wraz z akcesoriami, często wykorzystywane przez przedstawicieli wielu zawodów. Ich noszenie jest obligatoryjne między innymi podczas realizowania prac budowlanych, leśnych czy wysokościowych. Oferujemy także wygodne czapko-kaski oraz czapki wiosna/lato z daszkiem chroniącym przed intensywnie operującymi promieniami słonecznymi. Doskonale chronią głowę przed niebezpiecznymi skutkami przegrzania, które bardzo negatywnie wpływa na zdrowie i obniża sprawność fizyczną oraz umysłową. Osobom pracującym w terenie przydadzą się czapki zimowe, szczególnie w miesiącach, gdy dodatnie temperatury są rzadkością. Dostępne w naszym sklepie czapki zimowe oraz uszanki zapewnią skuteczną ochronę przed zimnem i wiatrem. W asortymencie znajdują się również spełniające wszystkie wymogi BHP czepki ochronne wykorzystywane w przedsiębiorstwach produkujących żywność, laboratoriach, szpitalach oraz w restauracjach.

Kaski ochronne

W wielu branżach i gałęziach przemysłu odpowiednia ochrona głowy to podstawowy element spełniający zasady bezpieczeństwa i higieny w pracy. Kaski ochronne stanowią doskonałe uzupełnienie odzieży roboczej dostępnej w naszym sklepie internetowym. W asortymencie przeznaczonym do ochrony głowy znajdą Państwo hełmy, kaski oraz czapko-kaski wykonane wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów zapewniających skuteczną ochronę przed urazami głowy, które mogą poważnie zagrażać zdrowiu i życiu. Nasze kaski zostały wytworzone z materiałów, takich jak ABS, poliamid, poliuretan czy polietylen dużej gęstości HDPE. Posiadamy kaski wyposażone w akcesoria dodatkowe: osłonę twarzy, ochronniki słuchu oraz osłonę przeciwdeszczową. Taki kask idealnie sprawdzi się podczas wykonywania prac leśnych związanych na przykład z wycinką drzew. W naszej ofercie proponujemy ponadto modele posiadające otwory wentylacyjne zapewniające komfort termiczny osobom wykonującym prace wysokościowe podczas letnich upałów. Zapewniamy Państwu wysokiej klasy kaski wyposażone w więźbę amortyzującą uderzenia z kilkoma punktami mocowania, regulowany pasek podbródkowy umożliwiający idealne dopasowanie kasku oraz rozwiązania zwiększające komfort pracy, takie jak opaski przeciwpotne. U nas zakupią Państwo także czapko-kaski wyglądające jak popularne bejsbolówki, wzmocnione wewnętrzną skorupą z twardego tworzywa. Do prac wykonywanych w terenie polecamy modele wyposażone w elementy odblaskowe.

Oferta czepków ochronnych

W kategorii produktów do ochrony głowy wyróżniają się także czepki ochronne przeznaczone do użytku jednorazowego dostępne w opakowaniach zbiorczych oraz do użytku wielorazowego pakowane pojedynczo. Oferujemy czepki wykonane z bawełny poliestru, polietylenu, nylonu, a nawet czepki papierowe. Tego typu okrycia głowy mają przede wszystkim zapobiegać przedostawaniu się różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz włosów do żywności. Znajdują zastosowanie w gastronomii, przemyśle spożywczym, przetwórstwie warzyw i owoców oraz wszędzie tam, gdzie wymagane są warunki najwyższej sterylności. Z czepków korzystają także pracownicy przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Nasze czepki dobrze przylegają i nie zsuwają się oraz mają uniwersalny rozmiar. Wszystkim mistrzom kuchni polecamy dostępne w naszej ofercie eleganckie czapki kucharskie.

Czapki wiosenne i zimowe

W ofercie Ferpol.pl znajdują się też nakrycia głowy chroniące przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W okresie wiosny i lata proponujemy Państwu popularne czapki z daszkiem chroniącym przed oślepiającymi wzrok promieniami słońca. Klasyczne bejsbolówki z naszej oferty są niezwykle uniwersalne i praktyczne. Wykonane są z wysokogatunkowych i przewiewnych materiałów. Wiele modeli posiada dodatkowe otwory wentylacyjne zapewniające przyjemne chłodzenie w upalne dni. Zastosowane systemy regulacji umożliwiają dopasowanie czapki do obwodu głowy.

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo także ciepłe czapki zimowe, które warto mieć na głowie podczas dowolnej aktywności na świeżym powietrzu gdy temperatura nieuchronnie spada w okolice zera. Wykonane są one z grubej bawełny, przędzy akrylowej oraz poliestru. Na wyjątkowo mroźne dni polecamy modele z wewnętrzną powłoką ocieplającą oraz pokryte miękkim kożuszkiem uszanki. Ciekawą propozycją stanowią kominiarki mogące z powodzeniem zastąpić tradycyjny szalik oraz czapki zimowe z daszkiem chroniącym przed płatkami śniegu.

Znakowanie odzieży — skuteczny sposób na reklamę

Dostępne w naszym sklepie nakrycia głowy, wiosenno-letnie oraz zimowe możemy na życzenie klientów spersonalizować i ozdobić dowolnym nadrukiem. Oferujemy usługi znakowania odzieży ochronnej z wykorzystaniem najlepszych metod. Umieszczenie logo firmy na czapce to skuteczny i tani sposób na wypromowanie przedsiębiorstwa i zainteresowanie jego ofertą potencjalnych klientów.