Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej, stale się rozwijającej stabilnej i rzetelnej firmy cieszącej się zaufaniem naszych klientów.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.
                                                                                                                                                                                                                        - Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

polityka jakości opiera się na następujących założeniach:

klient

Wobec Klienta jesteśmy słowni, rzetelni i uczciwi. Szanujemy jego wymagania, bezpieczeństwo i czas. Nasze słowo gwarantuje jakość, nasza praca nie wymaga poprawek.

pracownik

Dbamy o to, aby pracownicy czuli się integralną częścią firmy, odczuwali satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Zapewniamy pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz motywujemy do rozwoju i zaangażowania.

firma

Rzetelność, stabilność, rozwój. “Kto nie idzie do przodu, ten się cofa.” Przestrzegamy przepisów prawa i dążymy do ciągłego doskonalenia procesów zarządzania.

nasza historia

Firma Ferpol powstała pierwszego października 2007 roku, od początku istnienia zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm w odzież roboczą i wszelkiego rodzaju artykuły BHP, ofertę swoją na początku opieraliśmy na produktach gotowych importowanych i sprzedawanych przez największych producentów artykułów BHP. W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę ze szwalnią z którą podpisaliśmy umowę na szycie dla naszych klientów odzieży roboczej wg. powierzonych lub zaproponowanych wzorów, w 2011 do grona naszych dostawców dołączyła kolejna szwalnia specjalizująca się w szyciu odzieży lekkiej min. podkoszulek, polarów, koszul flanelowych itp. W 2012 roku podpisaliśmy umowę z jednym z najbardziej doświadczonych Zakładów Pracy Chronionej w naszej branży stając się jego głównym i jedynym dystrybutorem, pozwoliło to nam wprowadzić do naszej oferty odzież roboczą z możliwością odpisu na PFRON. W 2018 roku rozpoczęliśmy budowę naszej nowej siedzimy do której przeprowadziliśmy się w październiku 2019 roku. Nowa siedziba znacznie zwiększa nam powierzchnie biurową jak i magazynowo -  logistyczną co pozwoli nam na zwiększenie liczby zatrudnionych osób jak i znacznie przyspieszy i usprawni czas realizacji zamówień.

1-02-2020 wdrożyliśmy nasz nowy sklep internetowy działający pod adresem www.ferpol.pl  zawierający w sobie tradycyjną platformę B2C jak i dedykowana stricte dla klientów biznesowych platformę B2B, ułatwi ona składanie klientom biznesowym zamówień po wynegocjowanych i ustalonych cenach z gwarancją utrzymania ich przez cały okres zawartych umów, podglądu statusu realizacji zamówień, szybkiej weryfikacji wystawionych dokumentów oraz sprawdzenia stanu aktualnego stanu rozrachunków między firmami, pozwoli klientom mającym kilka lokalizacji i oddziałów w Polsce na weryfikację i bieżący podgląd zamówień. 

nasza oferta

Od początku działania naszej firmy zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm w artykuły z szeroko pojętej branży odzieży roboczej. Są to min. buty robocze, rękawice robocze, wspomniana wcześniej odzież robocza, artykuły chroniące słuch, wzrok, głowę takie jak np. ochronniki słuchy, okulary ochronne, kaski, czapko - kaski itp. Wraz z wdrożeniem 1-02-2020 roku naszego nowego sklepu www.ferpol.pl  i platformy B2B słuchając sugestii i uwag naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o dwa nowe dodatkowe działy. Pierwszy z nich to “ Produkty dla przemysłu “ gdzie znajdą Państwo mni. takie produkty jak meble biurowe i szafki BHP, wanny wychwytowe, sorbent, różnego rodzaju pojemniki na odpady, pojemniki na substancje łatwopalne, pojemniki na oleje, wykładziny robocze,chemię przemysłową, czyściwa itp. Drugim działem jest dział “ Narzędzia – Elektronarzędzia “ znajdą Państwo tam elektronarzędzia takie jak szlifierki,wiertaki, młotowiertarki,agregaty prądotwórcze, spawarki itp, Narzędzia ręczne budowlane,elektryczne,pomiarowe,hydrauliczne, dekoratorskie i malarskie. Ostatnim poddziałem są narzędzia warsztatowe takie jak klucze,wkrętaki,szczypce,narzędzia pneumatyczne itp.

Jeśli mimo tak szerokiej oferty nie znaleźliście Państwo interesujących Was produktów zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się przygotować dla Państwa jak najbardziej atrakcyjną ofertę. 

masz pytania?

skontaktuj się z nami