Kategorie

Meble socjalne

80 Produkty

Meble socjalne są niezbędnym elementem wyposażenia w wielu zakładach pracy, a także innych budynkach użyteczności publicznej. Szafy skrytkowe oraz ubraniowe w takich miejscach zapewniają bezpieczeństwo przechowywania cennych przedmiotów osobistych i odzieży.

Funkcjonalne i wytrzymałe meble socjalne

W ofercie znajdują się szafy ubraniowe oraz BHP łączące funkcjonalność z wysokim stopniem wytrzymałości oraz jakością wykonania. Mogą być wykorzystywane między innymi w szkołach, sklepach, magazynach, a także w szatniach obiektów takich jak siłownie, hale sportowe, baseny czy kluby fitness. Szeroka gama produktów o różnych wymiarach pozwala wybrać najlepsze i dopasować do wolnej przestrzeni w danym pomieszczeniu oraz spodziewanej liczby korzystających z szaf osób. Tradycyjne meble socjalne mogą być wyposażone nawet w 20 bezpiecznych schowków z drzwiczkami zamykanymi zamkiem cylindrycznym z ryglowaniem w jednym punkcie.

Szafy biurowe z zamykanymi skrytkami

Szafy biurowe z uchylnymi drzwiami zewnętrznymi posiadają wewnątrz do 27 dużych skrytek przeznaczonych do przechowywania cennych przedmiotów osobistych wielu osób pracujących w jednym miejscu. Każda ze skrytek jest wyposażona w oddzielny zamek gwarantujący zachowanie bezpieczeństwa i prywatności pracowników, a drzwi zewnętrzne podlegają ryglowaniu w trzech miejscach, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Na drzwiczkach skrytek znajduje się miejsce do umieszczenia wizytowników z nazwiskami poszczególnych osób.

Szafy skrytkowe w różnych kolorach

Skrytki posiadają otwory wentylacyjne zapewniające stałą cyrkulację powietrza, a sposób malowania daje skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne, pozwalające na użytkowanie przez wiele lat. Szafy skrytkowe BHP są wyposażone w boczne wieszaki, a także drążki pozwalające na umieszczenie wewnątrz tradycyjnych wieszaków ubraniowych. Meble socjalne mogą występować w wybranej przez klienta jednej z 16 wersji kolorystycznych oraz w zależności od preferencji na nóżkach, cokole oraz klasycznej podstawie.