Kategorie

HIGIENA I CZYSTOŚĆ

352 Produkty

Utrzymanie porządku to w firmie podstawa. Podczas sprzątania warto korzystać z wysokiej jakości preparatów, skutecznych w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń, a jednocześnie przyjaznych środowisku i bezpiecznych dla człowieka. W ofercie naszego sklepu znajdują się sorbenty i czyściwa, z pomocą których łatwiej radzić sobie z różnymi zabrudzeniami. Ponadto przedsiębiorcy znajdą w niej mydła, pasty i emulsje do rąk. Tego rodzaju artykuły higieniczne przydają się pracownikom na różnych stanowiskach.

Artykuły higieniczne przydatne na co dzień

Nasz sklep internetowy dostarcza środków higienicznych przydatnych w codziennej pracy na produkcji i pozwalających utrzymać czystość w biurze. W asortymencie znajduje się bogaty wybór mydeł w kostce, ręczników papierowych oraz tych bardziej klasycznych, wykonanych z wysokiej jakości materiału frotte. Na co dzień pracownicy sięgają też po kremy do rąk. A członkom zespołu obsługującego maszyny przydadzą się silniejsze artykuły higieniczne w postaci pasty do mycia lub dezynfekowania dłoni. Aby utrzymać porządek, w każdym pomieszczeniu należy postawić kosz na śmieci i regularnie go opróżniać. Do zadań specjalnych, na przykład w intensywnie użytkowanych wnętrzach, przydadzą się mocniejsze worki z naszej oferty.

Środki czystości do zadań specjalnych

Z uwagi na specyfikę wykonywanych obowiązków, niektórzy członkowie zespołu muszą często dezynfekować ręce. Warto wówczas zaopatrzyć ich w skoncentrowaną emulsję nawilżającą. Ochroni przed podrażnieniami i podniesie komfort pracy. Pracownikom mającym regularny kontakt z produktami olejnymi przyda się natomiast krem zabezpieczający. Wybierając środki czystości, należy zwrócić uwagę na sorbenty. Przydają się w sytuacji nagłego rozlania substancji trudnej do usunięcia tradycyjnymi metodami. Jako alternatywę oferujemy klientom czyściwa. Wchłaniają nie tylko wodę, ale pomagają radzić sobie z plamami smaru, oleju czy tłuszczu. Wyposażenie firmy w takie wszechstronne i certyfikowane wyroby ułatwia pracę, pozwala też na bieżąco dbać o czystość na terenie obiektu.