Kategorie

Pompy do beczek

33 Produkty

Podkategorie

Czym są pompy do beczek?

Pompy do beczek służą do łatwego przelewania cieczy z jednej beczki do drugiej. Dzięki nim nie musimy podnosić ciężkich materiałów i ryzykować rozlaniem substancji. Są to niezastąpione i profesjonalne produkty do przetłaczania cieczy, niezastąpione w warsztatach, garażach, a także i domowych gospodarstwach. Ich zaletą jest dbałość o bezpieczeństwo, dzięki czemu każdy zamontuje pompę we własnym zakresie.  

Rodzaje pomp do beczek

W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę pomp różnego rodzaju, tak aby każdy mógł dobrać produkt do swoich potrzeb. Poniżej opiszemy kilka z nich, aby jak najlepiej przybliżyć możliwości wyboru.

  • Pompa elektryczna: ich działanie pozwala na łatwe i bezpieczne pobranie substancji w codziennych sytuacjach. Idealnie sprawdzają się przy gęstych, wolno płynących, a nawet łatwopalnych cieczach. Dzięki zasysaniu pobierzemy nawet i niewielki ilości produktu z beczki.
  • Pompa ręczna: jest to klasyczny model służący do szybkiego przenoszenia substancji. Są dopasowywane do wielu rodzajów pojemników, a dostępne modele zezwalają na kontakt z kwasami, rozpuszczalnikami czy olejów napędowych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest przenośna i lekka co pozwala na korzystanie w niemal każdych warunkach.
  • Pompa ciśnieniowa: jest idealnym wyborem do dozowania i opróżniania beczek i kanistrów. Przy pomocy ciśnienia możemy precyzyjnie dozować ilość substancji, którą chcemy przelać. Dodatkowo pompy z kranikiem pozwalają na zwiększenie precyzji.
  • Pompa nożna: ten rodzaj pompy jest komfortowym sposobem, gdzie nasz nakład siły jest bardzo mały. 

Wykorzystanie pomp do beczek

Pompy do beczek mają szerokie zastosowanie i to zarówno w domowych warunkach jak i profesjonalnych warsztatach. Jako uniwersalne urządzenie można je wykorzystać do wylewania substancji oraz ich przetransportowania. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o elementy pozwala na używanie ich nawet przy substancjach żrących o różnym rodzaju gęstości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.