Kategorie

Pompy do kanistrów

4 Produkty

Wykorzystywanie substancji chemicznych stanowi podstawę pracy w wielu różnych sferach. Zarówno przemysł petrochemiczny, jak i produkcja nawozów, przemysł farmaceutyczny czy laboratoria analityczne - to tylko niektóre z miejsc, gdzie chemiczne odczynniki pełnią kluczową rolę.  Pojemniki na substancje chemiczne oraz przeznaczone do nich akcesoria powinny gwarantować bezpieczeństwo i umożliwiać precyzyjne odmierzenie ilości potrzebnej cieczy.  Pompy do kanistrów, które oferujemy w naszym sklepie, to profesjonalne przyrządy, cieszące się znakomitymi opiniami pracowników sektora chemicznego.

Jak działają pompy do beczek i kanistrów?

Pompy do pojemników na chemikalia, poprzez wytwarzanie nadciśnienia, zasysają odpowiednią ilość cieczy i wypychają ją na zewnątrz. W zależności od konkretnego modelu, pompki kanistrowe mogą różnić się od siebie m.in. wydajnością czy długością rurki zanurzeniowej. Wśród rozwiązań, które można znaleźć w naszej ofercie, znajdują się uniwersalne pompy Pump Master, współpracujące z pojemnikami o standardowej średnicy gwintu - od 46,5 mm do 60 mm, a także pompki do pojemników z gwintem 64 mm, dedykowane kanistrom do 60l.

Pompy ciśnieniowe do pojemników - zastosowania

Montaż odpowiedniej pompy kanistrowej pozwala na uzyskanie pożądanej ilości cieczy, zapobiegając stratom. Pompa tego typu pomaga również bezpiecznie i efektywnie opróżnić dany pojemnik, bądź przelać ciecz pomiędzy kanistrami czy beczkami.

Ciśnieniowe pompy do kanistrów - jak wybrać optymalne rozwiązanie?

Przy doborze pompki ciśnieniowej należy zapoznać się ze specyfikacją danego przyrządu. W szerokiej ofercie naszego sklepu można  znaleźć specjalistyczne pompki do cieczy petrochemicznych, pompy do kwasów Pump Master czy pompy do substancji chemicznych na bazie wody. Dysponujemy również uniwersalnymi pompami do zasad i kwasów, z wyłączeniem kwasów solnych. Typ substancji, wielkość kanistra czy rodzaj gwintu - to podstawowe dane, które należy przeanalizować, poszukując odpowiedniego urządzenia. Gorąco zachęcamy do kontaktu, aby móc służyć profesjonalną pomocą.