Kategorie

Czyściwo

53 Produkty

Proponujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do skutecznego i dokładnego wycierania, polerowania oraz usuwania zabrudzeń powstałych w procesie produkcyjnym. Nasza kompleksowa oferta obejmuje czyściwa bawełniane, materiałowe i czyściwa do nasączania, a także szereg akcesoriów pomocniczych, jak stojaki i rolki. Proponujemy czyściwa do wykorzystywania zarówno na sucho, jak i mokro, z użyciem wody, rozpuszczalników lub dedykowanych środków czystości. Produkty dostępne w firmie FERPOL idealnie sprawdzą się w przemyśle metalowym, spożywczym, farmaceutycznym, mechanicznym i gastronomicznym.

Czyściwa bawełniane

Oferujemy cały wachlarz uniwersalnych produktów, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszym wycieraniem. Bawełniane czyściwa w naszym asortymencie charakteryzują się wysoką zdolnością absorpcji oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Posiadamy czyściwa z białej i kolorowej bawełny, trykotu, flaneli, pościeli i ręczników oraz czyściwa frotte. Pakowane w ergonomiczne, funkcjonalne opakowania, nadają się do wykorzystania niemal w każdych warunkach. Posiadamy czyściwa wielokrotnego użytku, nie pozostawiające smug oraz nierysujące powierzchni.

Czyściwa materiałowe

Proponujemy jedno-, dwu- lub trzywarstwowe czyściwa materiałowe, idealne do wycierania powierzchni i przedmiotów. Dla wygody użytkownika, oferowane w kartonowych opakowaniach lub rolkach. Uniwersalne czyściwa materiałowe nadają się do różnego rodzaju zastosowań, od warsztatów i lakierni samochodowych, po firmy poligraficzne i farmaceutyczne. Doskonale sprawdzają się podczas wygładzania i polerowania delikatnych powierzchni, ale także usuwania smarów, olejów czy chłodziwa.

Stojaki na czyściwo / sorbent

W naszej ofercie można znaleźć szereg praktycznych akcesoriów pomocniczych, ułatwiających skuteczne usuwanie zabrudzeń. Naścienne dozowniki lub mobilne stojaki podłogowe na czyściwo to znaczne zwiększenie komfortu pracy i usprawnienie procesu sprzątania nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Proponujemy rozwiązania praktyczne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne, a do tego w konkurencyjnych cenach.

Czyściwo do nasączania

Specjalistyczne czyściwa do nasączania to produkty niezbędne w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym czy maszynowym. Oferujemy profesjonale czyściwa, nadające się do nasączania różnego rodzaju płynami: środkami odkażającymi, myjącymi lub technologicznymi. Proponujemy wyłącznie produkty wytrzymałe, o potwierdzonej skuteczności działania.