Kategorie

Czyściwo do nasączania

2 Produkty

Czyściwo do nasączania to obecnie jeden z najwygodniejszych produktów do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Dystrybutor firmy FERPOL, posiada w swojej ofercie czyściwo do nasączania TETEX WET i TETEX CLEANER ze specjalnym otworem zapobiegającym wysychaniu detergentu. Czyściwo do nasączania dostępne jest w wygodnym, szczelnym wiaderku, które umożliwia wygodne przenoszenie z miejsca na miejsce podczas wykonywanej pracy. Jedną z zalet tego produktu jest skuteczna walka z silnymi zabrudzeniami, takimi jak smar, farba a nawet plamy z uporczywego i trudno zmywalnego oleju. Warto podkreślić, że czyściwo jest bezpieczne dla naszych rąk. Skóra na naszych dłoniach pozostaje delikatna, dodatkowo czyściwo nie wywołuje żadnych podrażnień oraz nie wysusza rąk. Może być stosowane również w warunkach domowych. 

Czyściwo do nasączania dozowane jest w postaci pojedynczych listków, co zdecydowanie podnosi poziom higieny naszych rąk , a przy tym zwiększa wydajność produktu. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko nasze pieniądze,ale dodatkowo zwalnia nas z inwestowania w dodatkowe środki higieniczne . W jednym wiaderku znajduje się ok. 100 listków czyściwa do nasączania, dzięki czemu możemy je wykorzystywać wielokrotnie podczas wykonywanej pracy. Czyściwo do nasączania jest produktem wytrzymałym a dodatkowo nie rwie się podczas używania. Poza tym specjalna faktura, z której zostało wykonane czyściwo nie pozostawia żadnych smug i śladów, co pozwala na czyszczenie nawet najbardziej uporczywych i wymagających powierzchni.

 Na rynku dostępne są 3 rodzaje wkładów czyściwa:

  • 100 listków 17cm x 37cm,
  • 200 listków 17cm x 37cm,
  • 300 listków 32cm x 37cm.

 

Czyściwo do nasączania z chęcią wykorzystywane jest głównie przez firmy sprzątające, gdzie czystość i higiena mają fundamentalne znaczenie, ale również przez firmy przemysłowe i usługowe. W celu zapoznania się szczegółowo z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod nr telefonu 46 832 80 20 , 664450977 lub mailowo pod adresem biuro@ferpol.pl.