Kategorie

Odzież ochronna, odzież BHP

680 Produkty

Odzież robocza ochronna to wysokiej jakości specjalistyczne ubrania, które pozwolą wykonywać bezpiecznie pracę w wielu rozmaitych zawodach. Wyodrębniliśmy kilka kategorii. Wśród nich znajdą Państwo odzież odblaskową, doskonale sprawdzającą się w pracy drogowców czy służb porządkowych. Odzież przeciwdeszczowa i wodoodporna to z kolei ubrania, w które warto wyposażyć wszystkie osoby pracujące na zewnątrz przez cały rok. Nasza oferta to również odzież trudnopalna i spawalnicza dla profesjonalnych spawaczy czy odzież kwasoodporna dla pracowników laboratoriów i odzież antystatyczna, niezbędna dla osób pracujących w miejscach zagrożonych wybuchem oraz ESD, chroniąca przed wyładowaniami elektrostatycznymi. W naszym sklepie dostępna jest także odzież biała HACCP, która przeznaczona jest do użytkowania w przemyśle spożywczym.

Odzież ochronna bhp z wysokogatunkowych materiałów

Ze względu na swój specjalistyczny charakter, odzież robocza ochronna musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dlatego nasze rękawice spawalnicze wytwarzane są z wysokogatunkowej skóry z użyciem nici z kevlaru, dzięki czemu pozostają niezwykle wytrzymałe i zapewniają doskonałą ochroną przed wysoką temperaturą. Dla branży kosmetycznej, medycznej oraz do laboratoriów w przemyśle spożywczym mamy bluzy z długimi rękawami zrobione z polipropylenu, które doskonale zabezpieczają odzież właściwą i zachowują swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu w wysokich temperaturach. Co więcej, nasza odzież odblaskowa przeznaczona dla drogowców, służb porządkowych i innych osób pracujących w miejscach, gdzie trzeba być dobrze widocznym, zapewnia także bardzo dobre ocieplenie oraz ochronę przed deszczem i silnym wiatrem.

Szeroka gama odzieży ochronnej, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę

Odzież ochronna bhp znajdująca się w naszym sklepie internetowym Ferpol.pl jest tworzona z myślą o tym, aby zapewniać maksimum bezpieczeństwa i wygodę podczas pracy w wysokich temperaturach, w trudnych warunkach atmosferycznych, czy w kontakcie z elektrycznością lub chemikaliami. Nasze produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a po praniu zachowują swoje właściwości, co sprawia, że zapewniają one bezpieczeństwo przez długi czas. Odzież robocza ochronna dostępna w naszym sklepie jest także niezwykle funkcjonalna. Nasze kombinezony są wyposażone w duże ilości kieszeni do przechowywania narzędzi oraz w specjalne kieszonki, w których można bezpiecznie schować telefon komórkowy lub ważne dokumenty.

Odzież robocza ochronna dostosowana do każdych warunków pracy

Mamy świadomość, że wygoda i bezpieczeństwo w pracy to podstawowe wymagania, które należy spełnić i można to zrobić przy pomocy odpowiednio dobranej odzieży roboczej. W naszym sklepie znajdą Państwo specjalnie zaprojektowane ubrania, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, a przy tym pozwalające czuć się bardzo komfortowo. Nasza odzież ochronna bhp jest uszyta z wysokiej klasy materiałów i zaprojektowana tak, aby można było wykonywać swoją pracę wygodnie. Co więcej, w sklepie internetowym Ferpol.pl oferujemy także usługę znakowania ubrań. Logo firmy wykonujemy przy pomocy jednej z ośmiu metod, którą dopasowujemy do materiału, z jakiego zrobiona została odzież robocza ochronna. To sprawia, że logo państwa przedsiębiorstwa bardzo dobrze się prezentuje i pozwala na skuteczną reklamę.

Zapraszamy na stronę internetową Ferpol.pl. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Odzież ochronna bhp jest starannie wykonana i dopasowana do nawet najtrudniejszych warunków w wielu różnych zawodach i profesjach. Spawacze znajdą tu specjalistyczną wytworzoną ze skóry i z materiałów trudnopalnych, drogowcy ubrania wyposażone w pasy odblaskowe, a dla pracowników przemysłu spożywczego przygotowaliśmy odzież białą HACCP. W naszej ofercie znajdą Państwo również odzież roboczą z dużą ilością kieszeni i odporną na otarcia dla monterów oraz kombinezony o właściwościach antystatycznych.

Ubrania ochronne dla pracowników Twojej firmy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą państwo odzież BHP certyfikowaną i spełniającą najbardziej wygórowane standardy. Dzięki temu nasze ubrania ochronne zapewnią komfort i bezpieczeństwo pracy w niemal każdego rodzaju przedsiębiorstwie - niezależnie od branży i charakteru. Zwykło się uważać, że specjalistyczne ubranie BHP potrzebne jest głównie pracownikom wykonujących swój zawód w skrajnie trudnych, czy niebezpiecznych warunkach, czyli pracownikom służb drogowych, budowlańcom, spawaczom, pracownikom zakładów produkcyjnych itp. Jednak wysokiej jakości odzież ochronna jest równie ważna także w przypadku pracowników firm sprzątających, sprzedawców, fryzjerów, kosmetologów i kosmetyczek. Ubranie ochronne stanowi doskonałe zabezpieczenie dla przedstawicieli handlowych firm, którzy często się przemieszczają, czy pracują w terenie - nie tylko chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ale też może skutecznie zwiększyć ich widoczność na drodze. Odzież ochronna BHP sprawdzi się w wielu profesjach i za każdym razem sprawi, że Państwa pracownicy docenią pracodawcę dbającego o ich bezpieczeństwo oraz wygodę.

Spersonalizowane ubranie BHP

Odzież ochronna to także doskonały nośnik informacji reklamowej. Dostępne w ofercie naszego sklepu ubrania ochronne mogą Państwo znakować w dowolny sposób i przy użyciu najróżniejszych technik, takich jak laser, haft, czy nadruk. Spersonalizowana odzież BHP będzie nie tylko doskonałym miejscem na umieszczenie logotypu, czy hasła reklamowego Państwa przedsiębiorstwa. Stanowi ona także jasny i czytelny przekaz dla odbiorcy - w naszej firmie dbamy o bezpieczeństwo Twoje i naszych pracowników. Dzięki temu ubranie BHP może też znacząco wpływać na pozytywny wizerunek marki. Dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania ochronne to odzież najwyższej jakości, wykonana z najlepszych materiałów, zaprojektowana z troską o najdrobniejsze detale, co dodatkowo wpływa na pozytywny odbiór Państwa przedsiębiorstwa.

Prawidłowe wyposażenie stanowiska pracy ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa wszystkich pracowników. Jak wiadomo, każda branża i każde stanowisko pracy to zupełnie inne, potencjalne zagrożenia, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić im odpowiednią ochronę. Jako sklep z odzieżą BHP oferujemy wiele produktów dla różnych branż, dzięki czemu każdy z naszych klientów może dokonać właściwego wyboru. Jak wiadomo, przestrzeganie przepisów BHP ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Niestosowanie się do nich grozi nie tylko karą grzywny, ale również wieloma problemami zdrowotnymi pracowników. W ofercie naszego sklepu z odzieżą ochronną prezentujemy nie tylko odzież, która ma za zadanie chronić ciało przed różnorodnymi uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami, ale również tę, która gwarantuje komfort i wygodę pracy. W końcu odpowiednie przygotowanie do pracy ma ogromne znaczenie dla motywacji i wydajności pracowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty odzieży ochronnej.

Hurtownia odzieży BHP - jakie produkty oferujemy?

Odzież BHP dostępna w naszej ofercie to niezwykle szeroki wybór. Wierzymy, że każdy, kto odwiedzi naszą internetową hurtownię odzieży BHP, znajdzie coś dla siebie. Jako producent odzieży BHP dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas produkty odpowiadały na wszystkie potrzeby. Naszą ofertę kierujemy do zakładów pracy, w których produkowana jest żywność, użytkowane są substancje chemiczne, a także wykorzystywane w pracy substancje niebezpieczne. Co ważne, posiadamy również odzież ochronną dla sprzątaczek w szkole i wielu innych miejscach, a także odzież ochronną - fartuchy do szpitali i innych placówek medycznych. W naszym sklepie online z odzieżą BHP oferujemy również odzież dla firm budowlanych i wiele innych. Co ważne, prezentujemy także specjalistyczne obuwie, np. ESD, które idealnie nadaje się do miejsc produkcji elektroniki oraz obuwie z podnoskami stalowymi i kompozytowymi, które doskonale chronią przednią część stopy przed uszkodzeniami.

Producent odzieży ochronnej - zaufaj naszemu doświadczeniu

Decydując się na zakupy w naszym sklepie z odzieżą BHP można mieć pewność, że zakupione produkty będą zgodne z oczekiwaniami. Posiadamy szeroką ofertę odzieży ochronnej jednorazowej, a także odzieży ochronnej lekkiej i wielu innych. Co ważne, w naszym sklepie z odzieżą BHP dajemy możliwość intuicyjnego wyszukiwania poprzez stworzone kategorie odzieży ochronnej. Oferta podzielona jest według poszczególnych grup produktów dla różnych zawodów. Oferujemy odzież ochronną BHP dla spawaczy, trudnopalną, wodoszczelną, antystatyczną, kwasoodporną, a także dla przemysłu spożywczego tzw. odzież ochronną HACCP. Jako producent odzieży ochronnej każdego dnia dążymy do poszerzenia naszej oferty o nowe produkty.

Hurtownia odzieży ochronnej - skorzystaj z naszej oferty!

Odzież BHP to rodzaj ubrań, które uwzględniają konieczność zabezpieczenia różnorodnych partii ciała przed uszkodzeniami. Nasza odzież robocza oraz odzież ochronna BHP to doskonała jakość i ogromna różnorodność, a także atrakcyjne ceny. Klientom proponujemy odzież ochronną - kombinezony dla różnych grup zawodowych, a także odzież ochronną dla cukiernika, kucharza i wielu innych. U nas każdy znajdzie to, czego potrzebuje. To zarówno odzież ochronna damska, jak i męska w różnych rozmiarach. Co ważne, posiadamy również akcesoria ochronne oraz obuwie dopasowane do potrzeb. Są to zarówno ocieplane modele, jak i sandały zapewniające doskonałą wentylację. Zapraszamy do zakupów!