Kategorie

KOMBINEZONY ANTYSTATYCZNE

1 Produkty

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników na najwyższym poziomie? Nasza hurtownia Ferpol oferuje szeroki wybór odzieży roboczej i reklamowej, zgodnej z powszechnie obowiązującym wymogami BHP. W asortymencie znajdziesz zarówno poszczególne elementy garderoby roboczej, jak i praktyczne kombinezony. W poniższej kategorii znajdują się przede wszystkim kombinezony antystatyczne, które pozwolą na zmniejszenie ryzyka wystąpienia awarii bądź groźnego wypadku. Oferujemy kombinezony antyelektrostatyczne ze stójką, dodatkowym kapturem, z odblaskami, jak i bez nich. Nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej internetowej hurtowni. Zamówienie złożysz szybko i bez wychodzenia z domu!

Kombinezony antyelektrostatyczne a bezpieczeństwo podczas pracy

Nieodpowiednia odzież oraz obuwie robocze przekłada się nie tylko na wygodę podczas pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W przypadku zawodów, w których może nastąpić niebezpieczna dla życia człowieka elektryzacja, warto zaopatrzyć swoich pracowników w kombinezony antystatyczne ochronne z naszej oferty. Zazwyczaj wykonane z innowacyjnych tkanin trudnopalnych, w tym naturalnego włókna z zawartością 60% Modakrylu, spełniają wszystkie odpowiednie wymagania norm EN, a co za tym idzie, doskonale sprawdzą się jako podstawowe wyposażenie w branży petrochemicznej. Ponadto ze względu na wysoki kołnierz, zapięcia na kieszeniach oraz obecność odblasków nasze kombinezony antyelektrostatyczne ochronne zapewniają maksimum ochrony. W zależności od branży, w której funkcjonuje Twoje przedsiębiorstwo oraz indywidualnych potrzeb pracowników u nas masz okazję zaopatrzyć się w kombinezony antystatyczne robocze w szerokiej gamie kolorystycznej, zaczynając od odcienia granatowego, po pomarańczowym oraz żółtym zapewniający lepszą widoczność.

Jakie kombinezony antystatyczne znajdziesz w ofercie ferpol.pl?

Ze względu na różnorodne potrzeby naszych klientów oferujemy kombinezony antyelektrostatyczne robocze, które różnią się między sobą nie tylko kolorem, ale i materiałem, z jakiego zostały wykonane, ilości oraz ułożeniem pasów odblaskowych, oraz ogólnym wykończeniem. Jeśli kombinezony antystatyczne dla Twoich pracowników powinny zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa i zarazem odznaczać się wysoką praktycznością to kombinezon trudnopalny i antystatyczny 350G, posiadający potrójne przeszycia taśmy na ramionach, rękawach i nogawkach powinien okazać się strzałem w dziesiątkę. Podobnie jak kombinezon Modaflame, który powstał ze zmieszania włókien - bawełny oraz włókna węglowego, co przełożyło się na zwiększenie wytrzymałości i ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Oferujemy również kombinezony antystatyczne ochronne, takie jak kombinezon ostrzegawczy Multi-Norm wykonany z najnowocześniejszej tkaniny Bizflame Multi. Odzież doskonale sprawdzi się w przypadku bezpośredniego kontaktu z wybranymi środkami chemicznymi podczas spawania.

Kombinezony antyelektrostatyczne ochronne na miarę Twoich potrzeb

W asortymencie naszej hurtowni internetowej Ferpol uwzględniliśmy nie tylko tradycyjne kombinezony antyelektrostatyczne, które spełnią podstawowe wymagania BHP w branży petrochemicznej. Oferujemy również kombinezony antyelektrostatyczne robocze, które dodatkowo ochronią Twojego pracownika przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonałym tego przykładem jest wodoodporny kombinezon ostrzegawczy Bizflame Multi. Całkowicie trudnopalny i odporny na różnorodne czynniki chemiczne, wyróżnia się również świetnymi parametrami antystatycznymi. Dodatkowo zastosowano w nim materiał o bardzo wysokich parametrach oddychalności i składany kaptur. Równie godnym polecenia rozwiązaniem są kombinezony antyelektrostatyczne ochronne, takie jak dostępny w czterech różnych wariantach kolorystycznych kombinezon ocieplany trudnopalny i antystatyczny z dodatkowym ociepleniem, wykonany z identycznego materiału zewnętrznego jak FR50, który spełni swoje przeznaczenie również w pracy na platformach wiertniczych.