Kategorie

BLUZY ANTYSTATYCZNE

3 Produkty

Bluzy antyelektrostatyczne robocze to asortyment z gatunku specjalistycznej odzieży ochronnej. Dostępne w szerokiej ofercie sklepu ferpol.pl bluzy antystatyczne dedykowane są głównie pracownikom stacji paliw, przemysłu petrochemicznego, górniczego, czy choćby gazowego. Bluzy antyelektrostatyczne ochronne to także niezbędny element garderoby wśród kierowców cystern przewożących materiały łatwopalne, takie jak gaz i paliwa wszelkiego rodzaju. Bluzy antystatyczne ochronne gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w strefach zagrożenia wybuchem, przez co w niektórych miejscach pracy stanowią wręcz niezbędny element bezpieczeństwa i higieny pracy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości bluzy antyelektrostatyczne, których jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. 

Ognioodporne i antystatyczne bluzy robocze

Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa pracownikom w szczególnie trudnym i ryzykownym środowisku pracy, warto zwrócić szczególną uwagę na bluzy antystatyczne robocze, które przy okazji wykonane zostały z materiału ognioodpornego. Trudnopalne bluzy antyelektrostatyczne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zostały wykonane, m.in. z innowacyjnej tkaniny Bizflame Multi, w której strukturze zawarty zostały materiały elektroprzewodzące. Ta nowoczesna i wyjątkowo wytrzymała tkanina sprawia, że bluzy antystatyczne robocze sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach pracy. Tkanina zapewnia ochronę przed szerokim spektrum zagrożeń, takich jak: skrajnie wysokie temperatury zarówno atmosferyczne, jak i środowiskowe, agresywne i łatwopalne środki chemiczne, łuk elektryczny, czy odpady cieplne powstałe w pracach spawalniczych.

Polarowe bluzy antyelektrostatyczne ochronne

Wykonane z polarowej tkaniny bluzy antystatyczne doskonale chronią przed chłodem, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w przypadku kierowców cystern przewożących materiały łatwopalne i wybuchowe na długich trasach w porze jesienno -zimowej. Polarowe bluzy antystatyczne robocze zapewniają także wysoki komfort pracy podczas wielu godzin w trasie, ponieważ doskonale przepuszczają powietrze, jednocześnie izolując ciało przed niskimi temperaturami otoczenia. Dodatkowo polar jest materiałem lekkim i przyjemnym w dotyku, dzięki czemu wykonane z niego bluzy antyelektrostatyczne są wygodne i komfortowe, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku pracy kierowców. Elastyczne wykończenie rękawów oraz regulacja obwodu w dole przy pomocy sznurka to funkcje, które sprawiają, że polarowe bluzy antyelektrostatyczne robocze są praktyczne i uniwersalne - możesz dostosować je do anatomicznej budowy swojego ciała, dzięki czemu szczelnie zabezpieczysz ciało zarówno przed chłodem, jak i czynnikami wysokiego ryzyka w pracy.

Ostrzegawcze bluzy antystatyczne

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pracownikom interwencyjnym, zmagającym się, np. z usuwaniem skutków wypadków drogowych, warto wyposażyć ich odzież roboczą w ostrzegawcze bluzy antyelektrostatyczne ochronne. Tego rodzaju odzież zwiększa widoczność pracowników służb drogowych nie tylko w trudnych warunkach atmosferycznych i wieczorową porą - znacząco również wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie dnia, pozwalając dostrzec ich z dużej odległości. Bluzy antystatyczne robocze dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego posiadają w swojej konstrukcji ostrzegawcze taśmy odblaskowe umieszczone zarówno na całej długości, jak i szerokości. Dodatkowym elementem, zwiększającym widoczność jest odpowiednia kolorystyka ubrań. Możesz wybrać bluzy antyelektrostatyczne ochronne w kolorze odblaskowej zieleni, czy pomarańczu, dzięki czemu Ty, bądź pracownicy Twojej firmy zauważalni w nawet najtrudniejszych warunkach pracy. Co więcej, taśmy ostrzegawcze w naszych bluzach antyelektrostatycznych wykonane zostały z materiału trudnopalnego, co sprawia, że jest to odzież ochronna najwyższej jakości, gwarantująca wysoki stopień bezpieczeństwa. Bluzy antystatyczne chronią także przed ciepłem zarówno promieniującym, jak i konwekcyjnym.