Kategorie

OCHRONA PRZED UPADKIEM Z WYSOKOŚCI

165 Produkty

Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim podwładnym odpowiednie warunki pracy, szczególnie w środowisku, w którym występuje wiele zagrożeń. Na bardzo niebezpieczne incydenty i wypadki narażone są osoby wykonujące swoją pracę na wysokościach. Wystarczy moment nieuwagi, by swoją lekkomyślność przypłacić zdrowiem, a nawet życiem. W sklepie internetowym Ferpol.pl oferujemy Państwu sprawdzonej klasy środki ochrony indywidualnej przed upadkiem z wysokości, które według prawa należy stosować podczas każdej pracy na wysokości powyżej jednego metra.

Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości — BHP na najlepszym poziomie

Zapewniamy szeroki asortyment sprzętu zabezpieczającego, który obejmuje między innymi liny, amortyzatory, urządzenia i zestawy asekuracyjne, szelki bezpieczeństwa i zatrzaśniki. Oferujemy także solidne drzewołazy oraz słupołazy. Nasz sprzęt przyda się również sportowcom uprawiającym dyscypliny wysokościowe, takie jak wspinaczka skałkowa i wysokogórska. Najwyższej jakości akcesoria do ochrony przed upadkiem zostały wyprodukowane przez znane i cenione na całym świecie firmy. Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, dlatego już dziś warto zapoznać się z naszą ofertą sprzętu docenianego przez profesjonalistów.

Linki bezpieczeństwa z solidnych materiałów

Nasze liny gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność. Wykonane są z liny poliamidowej o grubym splocie oraz pasa poliestrowego. Materiały te wykazują dużą wytrzymałość i odporność na rozerwanie i rozciąganie. Jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty CE, informujące użytkowników, że dany wyrób spełnia wymogi dyrektyw tzw. Nowego Podejścia Unii Europejskiej. Linki bezpieczeństwa w naszej ofercie posiadają różną średnicę, m.in. 10,5 oraz 12 cm. Dostępne długości to 1,4 + 1,4 m, 1,6 + 1,6 m, 1,9 + 1,9 m oraz 2,0 + 2,0 m, dzięki temu bez problemu dopasują Państwo konkretny produkt do własnych potrzeb i oczekiwań.

Wygodne szelki bezpieczeństwa

Środki ochrony indywidualnej przed upadkiem z wysokości to wyjątkowo obszerny asortyment naszego sklepu. Znajdą w nim Państwo funkcjonalne szelki bezpieczeństwa, które należą do podstawowy elementów wyposażenia pracowników i sportowców wysokościowych. Korzystają z nich także ratownicy górscy oraz wysokościowi podczas wielu akcji ratunkowo-ewakuacyjnych. Dostępne w naszym sklepie szelki gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, a dzięki specjalnej konstrukcji zapewniają wygodę i pełną swobodę ruchów, pozwalającą na realizację powierzonych zadań. Posiadamy szelki w wielu rozmiarach przeznaczone do prac o różnym charakterze. Wyposażone są w system regulacji pasa barkowego, piersiowego oraz udowego, umożliwiający dopasowanie do indywidualnej budowy każdego użytkownika. Szelki wykonane są z bardzo mocnych komponentów, które doskonale sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach. Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, dzięki temu mają Państwo pewność, że pracownik noszący nasze szelki jest w pełni zabezpieczony przed wypadkiem.

Amortyzatory i sprzęt do pracy na wysokości

Zadaniem amortyzatorów bezpieczeństwa jest efektywne rozkładanie sił oddziałujących na ciało człowieka w momencie upadku. Stanowią niezbędny dodatek do lin i szelek. Skutecznie wydłużają drogę hamowania, chroniąc przed niebezpiecznymi, nagłymi szarpnięciami. Nasze amortyzatory wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, takich jak taśma poliamidowa. Wyposażone są w najlepszej jakości stalowe lub aluminiowe zatrzaśniki typu karabińczyk oraz haki. Środki ochrony przed upadkiem z wysokości dostępne w naszej ofercie to także rozbudowane zestawy asekuracyjne. Podstawowe wersje posiadają szelki, amortyzator z linką bezpieczeństwa i zatrzaśnikami oraz wygodny worek transportowy. Polecamy również drzewołazy umożliwiające sprawne i bezpieczne wspinanie po pniach drzew, wykorzystywane w pracach leśnych przez drwali, a ponadto przez ogrodników, sadowników i strażaków. Dla wszystkich elektrotechników przygotowaliśmy ofertę słupołazów pozwalających na bezpieczne wchodzenie na słupy w celu wykonania różnych prac w zakresie naprawy, instalacji lub konserwacji sieci energetycznych czy telekomunikacyjnych.