Kategorie

Linki

21 Produkty

Lina wspinaczkowa jest urządzeniem spełniającym bardzo wiele szczegółowych funkcji technicznych. Ponad to, przed przystąpieniem do sprzedaży, każda z nich przechodzi serię testów z użyciem wysokiego obciążenia, przeprowadzanych przez UIAA oraz producentów liny, potwierdzających jej pełną sprawność. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz linek wspinaczkowych, których ceny netto zaczynają się się już od 30 złotych. Jesteśmy niekwestionowanymi liderami na rynku, którzy łączą najwyższą jakość z rozsądnymi kosztami.

Właściwości linek wspinaczkowych

Materiał wykorzystany w produkcji linek wspinaczkowych marki Ferpol, to lina poliamidowa oraz pas poliestrowy. Wytrzymałość naszych produktów potwierdzona jest poprzez certyfikaty CE, zapewniającym o zgodności produktu z wymogami tzw. Nowego Podejścia. Linki wspinaczkowe naszej produkcji posiadają różną średnicę, m.in. 10,5 oraz 12 cm. Długości prezentowane przez naszą firmę to 1,4 + 1,4 m, 1,6 + 1,6 m, 1,9 + 1,9 m oraz 2,0 + 2,0 m, co pozwala dopasować linkę pod indywidualne preferencje klienta.

W naszej ofercie posiadamy również szelki bezpieczeństwa, umożliwiające bezpieczną pracę na wysokościach. Wyposażone są one w specjalne klamry, dzięki którym wykonywanie pełnej regulacji pasów udowych nie stanowi żadnego problemu. Szelki bezpieczeństwa zapewniają niesamowitą wygodę w użytkowaniu, a ponad to spełniają niezbędne wymagania normy EN361.

W naszej ofercie posiadamy linki wspinaczkowe podwójne razem z amortyzatorem chroniącym przed upadkiem z wysokości, co potwierdzone jest przez normę PN-EN354.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Wszystkie nasze produkty, w tym linki wspinaczkowe, odznaczają się wybitną jakością na rynku. W naszej firmie priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa w każdej dziedzinie życia, dlatego warto postawić produkty dostępne w naszej ofercie. Wszystkie linki wspinaczkowe spełniają niezbędne wymogi, co potwierdza ich trwałość i wyjątkową wytrzymałość.