Kategorie

Zestawy asekuracyjne

11 Produkty

Podczas prac na wysokości niezbędne jest zachowanie wszelkich wymogów bezpieczeństwa, Warto poważnie podejść do jakości produktów, służących do utrzymania pracownika w odpowiedniej pozycji przy pracy na wysokości, gdyż od jakości oraz niezawodności zestawów asekuracyjnych może zależeć jego zdrowie lub życie. Zestawy asekuracyjne, znajdujące się w ofercie sklepu są produktami, wykazującymi się nie tylko najwyższa jakością zastosowanych w ich produkcji materiałów, ale starannie przemyślaną i zaprojektowaną konstrukcją, zapewniającą swobodę ruchu. 

Zestawy asekuracyjne - skład 

W skład zestawów, objętych ofertą wchodzą szelki bezpieczeństwa, posiadające przedni i tylny punkt zaczepowy, dostępne w różnych rozmiarach, lina zaczepowa z zatrzaśnikiem, urządzenie samozaciskowe, przesuwne, amortyzator bezpieczeństwa oraz skrzynka transportowa. W zależności od potrzeb można wybrać zestawy o nieco odmiennym składzie oraz z możliwością wyboru liny w kilku rozmiarach. W zestawach asekuracyjnych znaleźć można ponadto urządzenie, wyznaczające prawidłową pozycję pracy oraz szelki z regulacją pasa biodrowego, pasów barkowych oraz udowych. Szelki dostępne są od rozmiaru M, natomiast najkrótsza lina to 5 m długości, potrzebnej pracownikowi podczas wykonywania obowiązków. 

Nowoczesne zestawy asekuracyjne, niezawodne i komfortowe

Zestawy asekuracyjne, posiadające elementy, zapewniające komfort pracy na dużej wysokości, sprawdzają się podczas czyszczenia okien, elewacji, prac budowlanych, konserwacyjnych, a także podczas montażu reklam oraz pracy na drzewach. Komfort pracy zapewniają regulowane elementy, które niezawodnie współpracują z pozostałymi częściami zestawu. Wysokiej jakości sprzęt asekuracyjny stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Zestawy asekuracyjne, dostępne w sprzedaży, posiadają atrakcyjne warunki cenowe, dzięki którym zakup zestawu asekuracyjnego nie musi oznaczać sporych kosztów. Nowoczesne zestawy asekuracyjne powinno się łączyć z kaskiem.