Kategorie

Amortyzatory

48 Produkty

Prace na wysokościach wymagają użycia odpowiedniego rodzaju sprzętu wspinaczkowego. Musi on być solidny oraz trwały, w końcu jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom. Sprzęt wspinaczkowy należy do środków ochrony indywidualnej.

Solidne amortyzatory wspinaczkowe dla zdrowia i życia

Amortyzatory wspinaczkowe to niezbędny element sprzętu, który wykorzystywany jest podczas prac na wysokościach. Ich zadaniem jest wydłużenie procesu hamowania podczas spadania, co przekłada się na ochronę przed upadkiem. Działanie amortyzatorów polega na rozszerzeniu możliwości użytkowania linki bezpieczeństwa, dzięki czemu zwiększa się długość potencjalnego upadku. Skutkuje to zmniejszeniem się siły uderzenia spadającego.  Zastosowanie tego urządzenia umożliwia wykorzystanie nawet tych punktów zaczepowych, które znajdują się poniżej nogami użytkownika. 

Najwyższa jakość dla optymalizacji pracy

 Wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Trwałe i elastyczne komponenty przekładają się na niezawodność amortyzatorów, ale także ich żywotność. Dodatkowo, zostały one wyposażone w mocne haki i wytrzymałe karabińczyki. Amortyzatory doskonale współpracują z pozostałymi elementami wspinaczkowymi, w ten sposób tworząc doskonałą ochronę dla użytkownika. 

Poszczególne modele różnią się od siebie długością wymiarami, co zapewnia możliwość wybrania sprzętu dopasowanego do własnych potrzeb. 

Amortyzatory wspinaczkowe są certyfikowane oraz spełniają niezbędne normy, dlatego są gwarantem bezpieczeństwa dla osób, które pracują na wysokościach. Z drugiej strony, oferowane produkty są atrakcyjne finansowe. 

Profesjonalne amortyzatory wspinaczkowe

Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy to gwarancja ochrony zdrowia i życia. Prace na wysokościach związane są z ogromnym ryzykiem, dlatego tak ważne jest stosowanie certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Amortyzatory wspinaczkowe chronią przed ewentualnym upadkiem, zmniejszając jego siłę.