Kategorie

GRZEJNIKI / WENTYLATORY / KLIMATYZATORY

48 Produkty

Grzejniki elektryczne idealnie sprawdzą się w roli dogrzewania pomieszczeń mieszkalnych. Stanowią one także dodatkowe źródło zasilania oraz mogą być używane do ogrzewania piwnicy, poddasza oraz garażu. W naszym sklepie znajdują się zarówno grzejniki olejowe, konwektory, jak i termowentylatory oraz wentylatory i klimatyzatory.

Grzejniki - długotrwałe rozwiązanie na zimne dni

Grzejniki olejowe działają w niezwykle prosty sposób. Wypełnione są one olejem, który następnie podgrzewany jest za pomocą elektrycznych grzałek znajdujących się we wnętrzu grzejnik. Nie tracą one ciepła tak szybko, jak inne, tego typu urządzenia grzewcze. Pozostają ciepłe jeszcze bardzo długo po tym, jak odłączy się je od sieci. Co więcej, generują one przyjemne ciepło i nie powodują wysuszenia powietrza w mieszkaniu. Dobór ich mocy zależy od tego, w jak dużym pomieszczeniu będzie miał być zastosowany dany grzejnik. Ich atutem jest również to, że mogą być stosowane przez całą dobę.

Wentylatory - doraźna pomoc do dogrzewania pomieszczeń

Wentylatory przenośne zapewniają równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach. Poprzez umożliwienie ruchu powietrza sprawiają wrażenie chłodu w gorące dni. Ponadto, mogą być także używane do osuszania wilgotnych przestrzeni, zapobiegając przy tym powstawaniu pleśni oraz grzybów. Produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się niskim poziomem drgań i hałasu, które dla wielu osób mogą powodować uczucie dyskomfortu. W naszej ofercie znajdują się termowentylatory o różnej mocy i różnych parametrach technicznych. Stanowią one rozwiązanie raczej doraźne i przeznaczone są głownie do dogrzewania pomieszczeń. Emitują one ciepło od razu po włączeniu.

Klimatyzatory mobilne - idealne na gorące dni

Klimatyzatory mobilne będą idealnymi urządzeniami do pomieszczeń o średnich oraz małych obciążeniach cieplnych. Korzyści z zastosowania klimatyzatora przenośnego to np. łatwe odprowadzenie skroplonej wody, łatwe przemieszczanie urządzenia z jednego pomieszczenia do drugiego, czy także możliwość schowania urządzenia w okresie, w którym go nie używamy. W zależności od modelu, klimatyzator może być wyposażony w funkcje grzania, suszenia, pilot zdalnego sterowania oraz programator czasowy.