Kategorie

szafy ubraniowe szkolne i przedszkolne

22 Produkty

W każdej szkole powinno się zadbać nie tylko o odpowiednie miejsce do nauki i bezpieczny plac zabaw czy podwórko. Niezbędne jest również komfortowe i estetyczne pomieszczenie lub wydzielona strefa, gdzie uczniowie mogą zostawić swoje okrycia wierzchnie, buty i przybory, które nie są im w tym momencie potrzebne. Nowoczesne placówki szkolne i przedszkolne inwestują więc w specjalnie dostosowane szafy ubraniowe. W ofercie naszego sklepu, znaleźć można duży wybór takich szaf w bardzo dobrej jakości. Co wyróżnia je na tle innych?

Dobrze przemyślane szafy ubraniowe szkolne i przedszkolne

Nasze szafy ubraniowe szkolne i przedszkolne zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Starsze dzieci i młodzież korzystać mogą z wyższych mebli, które pomieszczą wszystkie ich ubrania, podręczniki itp. Są odpowiednio wysokie i mają dodatkowe miejsce na książki lub jedzenie. W zależności od potrzeb, umiejscowienie półki można nieco zmodyfikować. W większości szaf zamontowano haczyki i wieszaki, a w każdej znajduje się wentylacja, aby mokre ubrania mogły odparować. Pomieszczą one nie tylko kurtki i buty na zmianę, ale również strój na wf, parasol czy większe prace domowe. Dla przedszkolaków dostępne są mniejsze szafki, dostosowane do ich wzrostu, z większą ilością półek na dziecięce drobiazgi.

Trwałość i przyjazny wygląd szaf ubraniowych szkolnych i przedszkolnych

Wszystkie prezentowane przez nas produkty zostały wykonane z wysokiej jakości blachy, odpornej na korozję. Elementy, które niszczą się szybciej, zostały dodatkowo zabezpieczone i ocynkowane. Dla starszych dzieci i młodzieży proponujemy szafy w neutralnym, jasno szarym kolorze, natomiast dla maluchów mamy w ofercie wiele ciepłych, żywych kolorów. Są one malowane proszkowo na jeden z 15 kolorów palety Ral. W zależności od koncepcji przedszkola, można łatwo dopasować je do wnętrza i uprzyjemnić najmłodszym korzystanie z garderoby. Pomalowane elementy są dodatkowo zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi i mogą posłużyć wiele lat.