Kategorie

szafy skrytkowe szkolne i przedszkolne

31 Produkty

Szafy skrytkowe

Szafy skrytkowe tworzone są na potrzeby firm, szkół czy przedszkoli mających na celu przechowywanie odzieży i rzeczy osobistych ich właścicieli. Szafy skrytkowe mają na celu zabezpieczenie przedmiotów przed ewentualną kradzieżą osób trzecich, nie należących do grona osób spędzających czas podczas pracy czy edukacji.

Zastosowanie mają przede wszystkim w dużych przedsiębiorstwach i szkołach, które chcą zaoszczędzić miejsca na pokoje przeznaczone na szatnie dla pracowników i uczniów.

Pojemności i kondygnacje przeznaczone dla jednej osoby można zobaczyć w katalogu, który jest dla Państwa skierowany na stronie firmy.

Szafy szkolne

Szafy szkolne prowadzone są w stylu amerykańskim i mają na celu zmniejszenie powierzchni pomieszczenia, które jest przeznaczone na przebieralnie. Szafki wykorzystywane są w celach odkładania książek, ubrań czy nawet butów na przebranie. Wiemy, sami dokładnie jak krzyczeli i krzyczą na dzieci jeśli nie przebrały obuwia na szkolne. Szafki są uniwersalne, co oznacza, iż wkomponują się w wystrój sal pracowniczych w przedsiębiorstwach. W szafkach możemy dodatkowo przechowywać różne dokumenty jak to miało miejsce z książkami. Pozwoli nam to na lepsze działanie oraz nie wykorzystywanie powierzchni wielkimi archiwami.

Szafy przedszkolne

Kolejną podgrupą prezentowaną są szafy przedszkolne. Wykorzystywane w przedszkolach oraz klasach najniższych szkół podstawowych. Mają one na celu przyciągnięcie uwagi dziecka do zostawienia rzeczy w szafce i zabrania najpotrzebniejszych do dzisiejszego spędzenia dnia w przedszkolu. Oczywiście szafki też są wykorzystywane do przechowywania rzeczy, które dziecko przebiera na rozpoczęcie i zakończenie dnia w szkole czy przedszkolu. Budowa oraz kolorystyka pozwala bardziej dziecku się przekonać, iż szafki w dodatku ich własne, które przez etap nauki należą do dzieci mogą służyć do przechowywania ich własnych przedmiotów.

Podsumowanie

Kończąc temat i przechodząc do prezentacji produktu możemy dostrzec jak w szkołach czy przedszkolach szafki uczniowskie są przydatne.  Głównym kierunkiem, gdzie możemy spojrzeć na takie zastosowanie są Stany Zjednoczone.  W każdym filmie powiązanym ze szkołą można w tle ujrzeć takie właśnie szafki, które mają jedno zastosowanie - przechowywanie zbędnych przedmiotów w danym czasie.