Kategorie

Czy meble w biurze lub urzędzie mogą być funkcjonalne i nowoczesne? Okazuje się, że mogą. Szafki żaluzjowe to doskonałe rozwiązanie do biura, urzędu czy recepcji. Meble tego typu prezentują się bardzo ciekawie, a przy tym są bardzo praktyczne.

Żaluzjowe drzwiczki w szafach biurowych – doskonały pomysł na aranżację wnętrza biura

Jeżeli praktyczność idzie w parze z nowoczesnością, to żaluzjowe drzwiczki są tego doskonałym przykładem. Takie rozwiązanie zastosowane w szafce biurowej może być bardzo wygodne, a jednocześnie może prezentować się nowocześnie i stylowo. Meble w biurze nie muszą być sztampowe i nudne. Szafeczki z żaluzjowymi drzwiczkami spełniają wszystkie aspekty, które powinny spełnić meble biurowe, ponieważ mają zamek. Dokumentacja przechowywana w takich szafach będzie więc bezpieczna, a zasady związane z RODO przy odpowiednim zachowaniu się pracowników – spełnione i zachowane.

Kiedy warto zdecydować się na szafy aktowe z drzwiami żaluzjowymi?

Rozsuwane drzwiczki w postaci żaluzji są ciekawą opcją zwłaszcza do ograniczonych przestrzeni biurowych. Jeżeli pomieszczenia są małe, a pracownikom brakuje miejsca, żaluzjowe drzwiczki będą dobrym rozwiązaniem. Dzięki nim otwieranie szafy nie będzie przeszkadzało innym pracownikom w pełnieniu obowiązków i nie będzie wymagało ewentualnego przestawiania innych mebli czy wyposażenia w postaci urządzeń. Żaluzjowe szafki nie są zbyt częstym elementem przestrzeni biurowej, dlatego prezentują się bardzo oryginalnie i stylowo. Będzie to istotne przede wszystkim w przypadku recepcji, sekretariacie, poczekalni czy innych ogólnodostępnych pomieszczeń i biur. Umiejętnie dobrane meble i atrakcyjne wizualnie aranżacje biurowe mogą zrobić pozytywne wrażenie na petentach i zbudować korzystny wizerunek firmy czy przedsiębiorstwa. Neutralne kolory, w jakich występują poszczególne modele szafek z żaluzjowymi drzwiczkami będą korzystnie wyglądać przy wielu różnych kolorach ścian, jakie zazwyczaj występują w biurze. To wszystko sprawia, że nowe meble nie będą przytłaczały aranżacji, a wzbogacą ją.