Kategorie

SZAFKI NA KLUCZE

4 Produkty

Szafki na klucze stanowią ważną część wyposażenia każdej portierni lub sekretariatu. Warto więc postawić na solidne rozwiązania, które oprócz dobrych paramentów technicznych mają także atrakcyjny wygląd wizualny.

Funkcjonalne szafki na klucze

Znalezienie dobrej i funkcjonalnej szafki na klucze może stanowić duży problem jeżeli liczba kluczy, które powinny się zmieścić w szafce jest naprawdę duża. Z rozwiązaniem tego problemu przychodzą jednak funkcjonalne szafki na klucze Ferpol, które mogą pomieścić nawet 400 kluczy, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca i stanowią klasyczne rozwiązanie. Szafka na klucze mimo dość niewielkich rozmiarów i gabarytów jeżeli jest odpowiednio zaprojektowana i wykonana może pomieścić wiele kluczy i jednocześnie prezentować się dobrze.

Korzystne rozwiązania i praktyczność szafek na klucze

Szafki na klucze Ferpol są dopracowane. Znalezienie kluczy do pokoju nie będzie problemem nawet kiedy w szafce jest 400 egzemplarzy identycznych kluczyków, ponieważ poszczególne haczyki są numerowane. Dzięki temu portier czy pracownik biurowy nie będzie miał trudności ze znalezieniem konkretnego kluczyka. Ponadto zawieszki są ruchome i regulowane, co znaczenie ułatwia dostosowanie produktu do własnych potrzeb.

Szafki na klucze na recepcji

W przypadku gdy szafki na klucze są umieszczone w przedsiębiorstwie, biurze czy urzędzie w widocznym miejscu, warto, aby dobrze się prezentowały i nie odbiegały swoją stylistyką od reszty mebli, jakie znajdują się w jej otoczeniu. Jest to ważne z punktu widzenia całej aranżacji wnętrza pomieszczenia oraz z perspektywy postrzegania firmy przez klientów. Wizerunek przedsiębiorstwa jest często budowany oczami klientów oraz interesantów, dlatego w aranżacji przestrzeni biurowej warto zwrócić uwagę także na szczegóły. Szafka na klucze w neutralnym kolorze nie będzie odbiegała swoją stylistyką od reszty mebli w biurze, a świetnie wpasuje się do całości. Z uwagi na to warto wziąć pod uwagę klasyczne modele szafek, które nie przytłaczają dużą wielkością, są funkcjonalne i jednocześnie dobrze się prezentują.