Kategorie

szafy witrynowe

3 Produkty

Szafy witrynowe mogą być ciekawym sposobem na urozmaicenie wystroju biurowego wnętrza. Tego typu rozwiązanie pasuje przede wszystkim do nowoczesnych biur urządzonych z nutą współczesnego modernizmu. Przeszkolona szafa to nietuzinkowy mebel, który dobrze się prezentuje i wygląda naprawdę ciekawie.

Szafa do biura – a może witrynowa?

Minęły już czasy kiedy przestrzeń w biurze była słabo wykorzystywana oraz zupełnie niestylowa. Obecnie meble biurowe mogą być jednocześnie zarówno praktyczne, jak i naprawdę interesujące wizualnie. Szafy witrynowe są świetnym przykładem takiego rozwiązania. Zamykane na zamek mogą pomieścić wiele segregatorów z ważnymi dokumentami oraz materiały biurowe czy inne akcesoria przydatne i potrzebne dla prac biurowych. Neutralny kolor jasnej szarości będzie pasować do każdego koloru ścian, jaki jest w pomieszczeniu biurowym, przez co meble będą dobrze się prezentować także po generalnym remoncie, przemeblowaniu czy malowaniu.

Szafy witrynowe – modele 

Szafa szafie nierówna, dlatego także wśród wyposażenia biurowego można znaleźć różnice, dzięki którym każde przedsiębiorstwo ma szansę na znalezienie modelów idealnych dla siebie. Przeszklenie w szafie witrynowej może być urządzone na części szafy lub na całej jej długości. Jeżeli mebel docelowo ma służyć jedynie do przechowywania dokumentów w segregatorach, warto postawić na większe przeszklenie, natomiast jeżeli w szafie będą przechowywane także inne rzeczy, które niekoniecznie powinny być widoczne przez petentów, dobrze byłoby postawić na model, w którym część szafy będzie całkowicie zakryta. Przy przeszklonych witrynach warto zwrócić uwagę na sposób opisywania segregatorów – nie może on łamać zasad związanych z RODO i ochroną danych osobowych, dlatego poleca się raczej stosowanie dosyć ogólnych opisów. Szafa witrynowa w neutralnym kolorze, jaki stanowi szarość może ciekawie się prezentować we wnętrzu biura. Doskonale będzie grała z zielenią oraz roślinami, jakie często występują np. w urzędach. Szary kolor nie będzie wyglądać źle z żadnym odcieniem drewnianego biurka, dlatego łatwo się wpasowuje w całą aranżację.