Kategorie

Ochrona danych osobowych w ostatnich latach staje się zagadnieniem wzbudzającym coraz większe zainteresowanie. Nie powinno być zaskoczenia takim stanem rzeczy, między innymi rozporządzenie RODO sprawia, że poszczególne podmioty gospodarcze muszą pamiętać o ochronie danych osobowych swoich klientów. Obowiązki informacyjne, zabezpieczenie dokumentów z danymi osobowymi. Przed takimi wymaganiami staje każda instytucje publiczna, każdy przedsiębiorca. W związku z tym warto sięgnąć po szafy na dokumenty niejawne, dzięki którym łatwiej będzie odpowiedzieć na wymagania wynikające z obowiązujących przepisów.

Szeroki wybór szaf na dokumenty

Przygotowana przez firmę Ferol oferta to również szafy na dokumenty niejawne. W sprzedaży znajdują się specjalnie przygotowane, wzmocnione konstrukcje, które otrzymują również nowoczesne systemy zamykania. Dzięki temu klienci otrzymują szafy umożliwiające zabezpieczenie dokumentów, które nie mogą dostać się w niepowołane ręce. Firma zadbała o przygotowanie szerokiej oferty szaf, w ramach której pojawiają się w sprzedaży różne wielkości dostępnych mebli. W zależności od tego jaką ilość dokumentów firma generuje różną wielkość mogą mieć wykorzystywane szafy na dokumenty niejawne.

Bezpieczeństwo gromadzonych danych

Zdając sobie sprawę z panujących ograniczeń producent zadbał o stworzenie oferty, w ramach której każdy przedsiębiorca, każda instytucja publiczna będzie mogła wyposażyć swoje pomieszczenia w szafy, które będą spełniały stawiane przez prawo wymogi i umożliwią zabezpieczenie newralgicznych dokumentów. Zastosowane wzmocnienia podnoszą trwałość przygotowanego mebla, a podział na półki wewnątrz szaf umożliwia na wygodne porządkowanie gromadzonych tam dokumentów. Chcąc wyposażyć w nowoczesny sposób pomieszczenia biurowe warto uwzględnić w tym wyposażeniu szafy na dokumenty niejawne, by w momencie, gdy takowe pojawią się w firmie nie było problemów z ich właściwym gromadzeniem i porządkowaniem, aby nie narazić się na karty ze strony Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych.