Kategorie

szafy aktowe z drzwiami przesuwnymi

3 Produkty

W ofercie sklepu prezentowane są szafy aktowe z drzwiami przesuwnymi. Są to wysoce wygodne i ergonomiczne meble, dzięki którym przechowywanie dokumentów jest funkcjonalne i komfortowe.

Dlaczego drzwi przesuwne w szafach aktowych?

Szafy prezentowane w ofercie są kupowane przez wiele firm, które mają niewielki metraż biura. Dzięki systemowi drzwi przesuwnych szafa potrzebuje niewiele miejsca - wyłącznie tyle, ile wskazują wymiary. Dzięki temu nie trzeba naliczać dodatkowej przestrzeni potrzebnej do korzystania z szafy.

Inną zaletą jest możliwość otworzenia szafy kiedy ma się zajęte ręce - nie trzeba odkładać stosu segregatorów, otwierać drzwi i znów podnosić ciężaru. Wystarczy zwinne wykorzystanie łokcia, który zahaczając o uchwyt przesunie drzwi po suwnicy. 

Dlaczego u nas?

Szafy prezentowane w ofercie wykonane są z blachy czarnej o grubości 0,8 - 1,5 mm, co czyni z nich wyjątkowo dobre miejsce do przechowywania ważnych dokumentów. Zamykane są na zamek wciskany - krzywkowy znajdujący się nad uchwytami muszlowymi. Same uchwyty są zaliczane do niezniszczalnych, ponieważ system muszlowy uniemożliwia ich urwanie. Powierzchnia szaf jest malowana farbami proszkowymi (epoksydowo - poliestrowymi) na uniwersalny kolor pasujący do pomieszczeń biurowych.

Szafa aktowa biurowa dwupółkowa

Niska szafa o wymiarach 1220x900x420 mm wyposażona w dwie półki przestawne co 90 mm. Udźwig jednej półki - 50 kg. Idealna do postawienia koło biurka w celu przechowywania podręcznych dokumentów. Drzwi przesuwne pozwalają na korzystanie z niej w miejscach, gdzie drzwi skrzydłowe nie zdają egzaminu. Wyposażona w zamek wciskany - krzywkowy.

Szafa biurowa czteropółkowa

Wysoka szafa o wymiarach 1920x900x420 mm wyposażona w cztery półki przestawne co 90 mm. Udźwig jednej półki - 50 kg. Świetnie nadaje się do małych pomieszczeń, jednak korzystanie z niej jest równie wygodne w biurach o większych metrażach. Wyposażona w zamek wciskany - krzywkowy.

Nadstawka do szafy biurowej

W ofercie prezentowana jest również nadstawka do szafy biurowej z drzwiami przesuwnymi. Jeśli w obecnych meblach brakuje odrobiny miejsca to nadstawka jest najlepszym pomysłem. Sama zajmuje niewiele miejsca. Wyposażona w przesuwne drzwi nie wymaga dodatkowej przestrzeni do korzystania z niej. Wyposażona w zamek wciskany - krzywkowy.