Kategorie

ścianki narzędziowe i akcesoria

34 Produkty

Organizacja miejsca pracy z zastosowaniem ścianek narzędziowych

Utrzymany w porządku warsztat czy garaż przekłada się na bezpieczeństwo poruszania się po nim i bezproblemowe odnajdywanie potrzebnych w danej chwili akcesoriów. Aby uniknąć chaosu podczas majsterkowania, warto rozważyć odpowiednie wyposażenie miejsca pracy, w którym można się odnaleźć i uniknąć cotygodniowego uporządkowywania narzędzi. Alternatywą dla często przeładowanych, popularnych skrzynek są ścianki narzędziowe

Ścianki narzędziowe

Wyposażenie się w profesjonalne ścianki narzędziowe, wykonane z trwałych metali, pozwoli na przechowywanie akcesoriów majsterkowicza w nieskazitelnym porządku. Zawieszona na ścianie nadstawka dostępna w różnych wariacjach i rozmiarach, pomieści wszystkie narzędzia, bez konieczności uporczywego szukania ich przed każdym, najdrobniejszym zadaniem. Dostępne w ofercie ścianki narzędziowe wyróżniają się trwałością, prostym montażem i co najważniejsze funkcjonalnością. Do listy zalet dochodzą wysokie walory estetyczne. W zależności od potrzeb, w sprzedaży oferowane są 1- lub 2-rzędowe nadstawki z mniejszą lub większą ilością półek, które pomieszczą nawet najmniejsze akcesoria, narzędzia i rozmaite drobiazgi, zapobiegając ich notorycznego gubienia się. Ścianki narzędziowe zastępują niezliczone pojemniki i pudełka, które nie są w stanie pomieścić wszystkich rzeczy.

Akcesoria narzędziowe

Jeśli ścianki okażą się niewystarczające, aby pomieścić wszystkie drobiazgi, w ofercie dostępne są mniejsze, dodatkowe akcesoria, które również ułatwią przechowywanie narzędzi. Garaż, warsztat czy inne pomieszczenie przeznaczone do majsterkowania warto także wyposażyć w szafki, pojemniki oraz haczyki i uchwyty. Dzięki temu oprócz większych narzędzi, każde wiertło, śrubka i śrubokręt będzie miało swoje stałe miejsce. Korzystając z dostępnej oferty, można zapomnieć o upychaniu wszystkich narzędzi do jednej szuflady lub skrzynki, w których i tak nie da się niczego znaleźć. Utrzymywanie miejsca majsterkowania w czystości i porządku oszczędza czasu i daje satysfakcję z prawidłowej organizacji pracy.