Kategorie

Meble warsztatowe

78 Produkty

Meble warsztatowe to sposób na dogodną organizacje przestrzeni. Nasze meble dla warsztatów do sposób stworzenie ergonomicznej zabudowy. Poszczególne elementy mebla wykonano z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji użyto głównie metalu. Użycie tego materiału pozwoliło na stworzenie systemów warsztatowych do przechowywania narzędzi oraz drobnych elementów tj. wkręty czy śrubki. Stosowanie tego rodzaju materiałów ma swoje unikalne właściwości. Jedną z nich jest wysoka odporność na działanie mechaniczne. Proste pojemniki czy nadstawki są odporne na zarysowania oraz ścieranie. Stalowe organizery ciężko jest uszkodzić. Nawet upadek z dużej wysokości nie powoduje żadnych wygięć. Ważnym elementem metalu jest wysoka plastyczność. Dzięki czemu można tworzyć różnorodne konstrukcje oraz pojemniki do organizacji przestrzeni warsztatowej. 

Przykładowe produkty do organizacji warsztatu 

Oferta to bogactwo ciekawych rozwiązań. Rozpoczęcie przygody z organizacją przestrzeni warto rozpocząć od nastawki. To produkt bazowy. Nastawki stworzono z profili aluminiowych. Wykorzystywanie nastawki pozwoliło na stworzenie ściany o właściwości mobilnej. Do produktu bazowego można dokupić  dedykowane elementy. Nastawki można kupić w określonych wariantach. 

Do oferty sklepu dodano nastawki z szafką. To sposób na ulepszenie metod organizacji warsztatu. Stosowanie szafki umożliwiło trzymanie drobnych rzeczy, które źle znoszą wilgoć, wysoką temperaturę czy nasłonecznienie. Mogą to być np. kleje oraz taśmy. Określone warianty paneli wyposażono w specjalne drążki. Ich wykorzystanie pozwoliło na montaż plastikowych pojemników różnej wielkości. 

Meble warsztatowe to także stoły. Metalową konstrukcję wyposażono w szafki oraz praktyczne półki. Do stołów dołączono regulowane stopki. Ich wykorzystywanie umożliwiło płynną stabilizację stołu na każdej nawierzchni. Różne warianty stołu to gwarancja dużej możliwości wyboru. Do stołu dołączono następujące dodatki: metalowe półki, nakładki z gumy oraz blachy, a także stopki poziomujące.