Kategorie

W ofercie sklepu znaleźć można szeroki wybór pojemników przeznaczonych do laboratorium lub hal przemysłowych, a także dla każdego, kto trzyma na magazynie każdego rodzaju substancje żrące i niebezpieczne. Wanny ociekowe z tworzywa zdecydowanie zwiększają poziom bezpieczeństwa, a także pomagają ograniczyć bałagan powstały po rozszczelnieniu się beczki lub zbiornika.

Na każdy wymiar

Szczególnie w dużych magazynach miejsce jest nieraz na wagę złota. Dlatego dostępne są pojemniki małe i duże, podłużne lub kwadratowe, wysokie oraz niskie. Znaleźć można wanny przystosowane do dużych palet, zbiorników ibc oraz mniejszych beczek. Do małych pomieszczeń doskonale nada się podłużny pojemnik mieszczący cztery beczki obok siebie w szeregu. W ofercie znajdują się modele wyposażone w specjalną kratę, która zapobiega zamoczeniu się zbiornika z substancją. Pozwala to na jego łatwiejszy transport bez ryzyka zabrudzenia podłogi. Wyższe wanienki mieszczą więcej i wymagają rzadszego opróżnienia.

BHP najważniejsze

Najważniejsze jest zawsze zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Dlatego wanny wychwytowe z tworzywa spełniają najwyższe standardy dyrektyw europejskich oraz zaostrzonych przepisów dotyczących magazynowania substancji. W przeciwieństwie do metalowych nie rdzewieją i służą długie lata mimo narażenia na trudne warunki pogodowe oraz substancje silnie aktywne chemicznie. Zastosowanie polietylenu zapewnia odpowiednią twardość i wytrzymałość, a jednocześnie całkowitą odporność na oleje, paliwa i substancje żrące. Wanny są specjalnie wyprofilowane w ten sposób, by umożliwić ich transport standardowymi wózkami widłowymi, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Najwyższa gwarancja

Zakupy na tej stronie dają gwarancję najwyższej jakości. Oferowane wanny wychwytowe zostały dokładnie przetestowane, by zapewnić 100% bezpieczeństwa i chronić użytkowników od kontaktu z substancjami żrącymi. Idealnie nadają się w każde miejsce, gdzie przechowuje się niebezpieczne substancje.