Kategorie

Odtłuszczacze / Dyspergety

17 Produkty

Dyspergenty – odtłuszczacze

To rodzaj chemii przemysłowej przeznaczony w szczególności do rozpuszczania zarówno trudnego do zmycia brudu jak i tłuszczu.

Do czego użyć dyspergentu?

W zależności od tego na który się zdecydujemy, dyspergenty to chemia przemysłowa, która może być zastosowana do:

  • zmywania tłustych plam i czyszczenia przemysłowego brudnych elementów posadzek warsztatowych, wózków widłowych bądź innych maszyn.
  • trudnych prac porządkowych w kuchniach oraz restauracjach – czyszczenia okapów, filtrów tłuszczowych z systemem kanałów, wymienników ciepła i innych.
  • odtłuszczania elementów aluminiowych, gdzie pienienie może być problemem – także jako środki do czyszczenia aluminium w przemyśle spożywczym

Pojemność odtłuszczaczy

W naszej ofercie znaleźć można odtłuszczacze takie jak Betanol, Ikanol, Rexol-P oraz pianka odtłuszczająca Tixo. Wszystkie dyspergenty to produkt firmy Ikaclean. Pojemność bez problemu można dobrać do własnej potrzeby, do wyboru: 1 litr, 5 litrów, 10 litrów, 200 litrów i 1000 litrów.

Rodzaje dyspergentów

  • Betanol – niskopienny alkaliczny środek czyszczący i odtłuszczający o wysokiej zdolności rozpuszczania wszelkiego rodzaju tłuszczu. Jest środkiem stosowanym szczególnie do czyszczenia aluminiowych elementów, przy których pienienie może okazać się problemem. Przeznaczony do stosowania w zmywarkach karuzelowych, kabinowych oraz w kąpieli i czyszczeniu ręcznym.
  • Rexol-P – emulgujący odtłuszczacz o lekkim zapachu ale silnej właściwości rozpuszczania tłuszczu. Nie atakuje detali metalowych, plastikowych, szklanych ani gumowych. Usuwa zabrudzenia takie jak tłuszcz, asfalt, olej czy smoła.
  • Ikanol – środek czyszczący i odtłuszczający o wysokiej zdolności zmywania brudu i rozpuszczania tłuszczu. Dostępny na stronie jako koncentrat, bądź już gotowy do użycia produkt. Posiada Atest PZH a także ekologiczne oznaczenia.
  • Pianka Tixo – wysoko alkaliczny koncentrat o wysokiej zdolności zmywania tłuszczu. Przeznaczony do trudnych prac porządkowych w kuchniach bądź restauracjach – czyszczenia okapów, filtrów tłuszczowych z systemem kanałów i innych.