Kategorie

Rolki sorpcyjne

4 Produkty

Prowadząc warsztat czy zakład produkcyjny, w którym wykorzystuje się oleje albo inne substancje chemiczne trzeba będzie również zadbać o stworzenie takich warunków, w których zachowany będzie komfort pracy i wysoki poziom bezpieczeństwa. W tym momencie dostępnych jest pod tym kątem sporo ciekawych propozycji i faktycznie można liczyć na różne rozwiązania ułatwiające organizację pracy. W takich miejscach między innymi zdecydować się warto na rolki sorpcyjne do chemii. To specjalne maty przygotowane w formie rolek, które można wygodnie rozprowadzić w miejscu, gdzie istnieje ryzyko wycieku substancji chemicznych. Dlatego taka propozycja faktycznie świetnie będzie się sprawdzała wszędzie tam, gdzie z chemią się pracuje i jest ryzyko, że znajdzie się ona poza obszarem pracy. Rolki wykonane są z materiałów, które będą w stanie tą chemię absorbować i zatrzymają pomiędzy dwoma chroniącymi warstwami znajdującymi się z góry i z dołu takiej maty, która powstanie po rozwinięciu rolki.

Świetna jakość i wydajność rolek

Rolki absorbujące chemię są w stanie przyjąć nawet kilka litrów cieczy na każdy metr kwadratowy, dlatego faktycznie będzie to świetna propozycja, która w wielu sytuacjach doskonale się sprawdza. Tego typu rolki występują w różnych rozmiarach więc można je wygodnie dopasować do miejsca, w którym zostaną zastosowane. To opcja, która faktycznie będzie dobrym wyborem szczególnie jeśli kupujący zdecyduje sie na specjalne rolki dodatkowo zabezpieczone folią od spodu, dzięki czemu nie będzie obaw o to, że chemia wydostanie się z rolki na powierzchnię, na której zostanie rozłożona. Taka dodatkowa folia będzie również tym elementem, który będzie podnosił jej trwałość.

Większe bezpieczeństwo oraz rosnący komfort pracy

Dzięki zastosowaniu rolek absorbujących chemię będzie można skutecznie zadbać o podniesienie komfortu pracy a także bezpieczeństwa pracowników, szczególnie jeśli w grę wchodzi praca z chemią, która może być niebezpieczna w momencie bezpośredniego kontaktu z ciałem człowieka.