Kategorie

szafki skrytkowe

55 Produkty

Obecnie meble dla przedsiębiorstw oraz urzędów i biur to nie tylko stoły konferencyjne, krzesła oraz biura dla pracowników biurowych. Obecnie pod pojęciem profesjonalnego wyposażania mieści się o wiele więcej. Szafki skytkowe są przykładem mebli, które warto zaopatrzyć zarówno biuro jak i przedsiębiorstwo produkcyjne.

Szafki skytkowe – gdzie znajdują zastosowanie?

Nowoczesne szafeczki ze skrytkami mogą być stosowane bardzo szeroko. Niektóre modele idealnie posłużą jako dodatkowe szafki na ubrania dla pracowników oraz zasuwane miejsce, w którym można trzymać obuwie, prywatne rzeczy czy też jedzenie nie wymagające przechowywania w lodówce.  Z uwagi na to szafki skrytkowe są idealnym wyposażeniem do pomieszczeń socjalnych dla pracowników oraz do szatni. Dzięki temu rzeczy pracowników będą bezpieczne i dobrze zabezpieczone przed kradzieżą. Gdzie jeszcze warto wykorzystać szafki skrytkowe? W biurze sprawdzą się one do przechowywania ważnych dokumentów, przy czym warto tutaj dobrze rozważyć jaki ich format będzie najlepszy. Wiele zależy od tego, w jakim formacie są dokumenty oraz jak są zabezpieczone. Szafki ze skrytkami świetnie sprawdzą się również na basenie, w sklepie czy w fitness clubie. Tego typu rozwiązanie będzie dobre także w przypadku szkół, akademików, internatów czy nawet hoteli. Uniwersalne w swoim wyglądzie szafki ze skrytkami dobrze wpiszą się również w klimat innych ośrodków użyteczności publicznej, w których potrzebne są meble do przechowywania rzeczy.

Modele i formaty szafek skrytkowych

Metalowe szafeczki BHP występują w wielu formatach oraz modelach, przez co łatwo będzie znaleźć odpowiednie egzemplarze do danego miejsca oraz celu. Jaki model szafek skrytkowych warto wybrać? Wiele zależy od tego jakie rzeczy mają być przechowywane w skrytkach. Jeżeli będą to niewielkie akcesoria podręczne – np. plecaki czy torby klientów odwiedzających sklep, warto zdecydować się na wiele małych skrytek. Inaczej może wyglądać sytuacja w przypadku pomieszczenia socjalnego dla grupy zaledwie kilku pracowników. Wówczas warto postawić na nieco większe szafeczki z przegródkami lub odrębnymi półeczkami, aby umożliwić pracownikom lepszą organizację. Podobnie będzie kiedy szafki mają służyć przechowywaniu ubrań BHP, które nie wymagają wieszania na wieszakach, przy czym warto wówczas, aby oprócz wystarczającej ilości miejsca oraz dodatkowej półki szafeczki były wyposażone w lusterka.