Kategorie

SZAFKI KOMPUTEROWE

1 Produkty

Szafki komputerowe – potrzebne nie tylko w biurze

Postęp technologii sprawia, że praca na komputerze nie oznacza już tylko pracy w biurze. Komputer potrzebny jest także blisko stanowiska pracy specjalisty, które niekoniecznie oznacza pracę przy biurku, ale wręcz przeciwnie, znajduje się w hałasie, kurzu i innych czynnikach niesprzyjającym elektronice. Najlepszym rozwiązaniem są szafki komputerowe, które będą solidne oraz będą miejscem nie tylko na jego ustawienie, ale także na ochronę sprzętu przed działanie czynników z otoczenia, co jednocześnie przełoży się na jego dłuższą i bardziej wydajną pracę oraz uniknięcie lub na pewno zmniejszenie liczby usterek.

Szafka komputerowa podstawową ochroną dla komputera

Szafka komputerowa wykonana jest z metalu – trwałego materiału, który zapewni maksymalną ochronę dla przechowania komputera przemysłowego. Szafa będzie doskonałą barierą i zaporą dla wszelkiego rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń w postaci brudu i kurza, na halach produkcyjnych w różnego rodzaju zakładach i fabrykach. Jest niezbędna tam, gdzie sterowanie pracą wymaga bezpośredniego kontaktu z komputerem.

Szafka komputerowa – funkcjonalna i trwała.

Zabezpieczenie szafy polega na podziale części, góry i dołu na dwa niezależne elementy połączone w jedną całość, które można oddzielnie zamknąć za pomocą odrębnych kluczy. Górna część przeznaczona na monitor posiada przeszklone drzwi, które pozwolą na śledzenie obrazu na ekranie komputera podczas pracy, przy zamkniętych drzwiach. Dolna część przeznaczona jest na umieszczenie w niej jednostki stacjonarnej komputera, posiada także półkę. Pomiędzy górną a dolną częścią znajduje się wysuwana półka na klawiaturę i myszkę, stanowi ona całość z częściami zamykanymi, ale jest do niej swobodny dostęp nawet przy zamkniętych drzwiach zarówno górnej jak i dolnej części.

Tak przygotowana szafka komputerowa będzie służyła przez wiele lat, dzięki solidnemu wykonaniu. Jakość jest warta ceny, więc warto przeznaczyć środki na bezpieczne przechowywanie komputera.