Kategorie

W obiektach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej niezbędne są takie rozwiązania, które z jednej strony zagwarantują bezpieczeństwo pracy, a z drugiej zapewnią sprawne realizowanie wszystkich zaplanowanych działań. W rozmaitych instytucjach i przedsiębiorstwach potrzebne jest odpowiednie wyposażenie - najlepiej, aby było maksymalnie funkcjonalne oraz trwałe. W tym aspekcie doskonale spisują się wytrzymałe regały, które mają zastosowanie w różnych branżach i wielu sektorach przemysłu.

Jakie regały magazynowe wybrać?

Stabilne regały są niezastąpione nie tylko w magazynach, ale także w warsztatach, garażach i pomieszczeniach przeznaczonych na archiwum. Oferta została przygotowana w taki sposób, aby każdy z klientów mógł wybrać odpowiedni rodzaj konstrukcji - pod względem wymiarów, konfiguracji półek oraz parametrów związanych z obciążeniem. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się regały modułowe, które umożliwiają idealne dostosowanie całego systemu magazynowego do specyfiki pracy oraz rodzaju przechowywanych towarów. Takie rozwiązania pozwalają też na swobodną rozbudowę powierzchni magazynowej, kiedy poszerzany jest profil działalności oraz zachodzi potrzeba zwiększenia asortymentu.

Regały magazynowe - trwała konstrukcja i wysoka estetyka

Solidna konstrukcja regałów opiera się na profilach wykonywanych z blachy stalowej - niezawodnych przy dużym obciążeniu, a w przypadku stali ocynkowanej także odpornych na działanie korozji oraz zmiennych warunków atmosferycznych. Półki wykonywane są ze stali lub z wytrzymałej płyty wiórowej. Dzięki profesjonalnej budowie, gdzie starannie dopasowane zostały słupki i łączniki możliwe jest przechowywanie dużej ilości asortymentu. Na życzenie klienta poszczególne elementy malowane są przy użyciu farb z atestem PZH. Możliwość dopasowania rodzaju konstrukcji a nawet kolorystyki usatysfakcjonuje także tych klientów, dla których ważne jest kształtowanie wizerunku firmy również poprzez profesjonalnie wykonane i nowoczesne wyposażenie.