Kategorie

Przygotowanie przychodni medycznej wymaga odpowiedniego planowania i wyposażenia, co dotyczy nie tylko gabinetów, ale również odnosi się do wyposażenia części przeznaczonej na poczekalnie czy też części, która ma mieć charakter administracyjny. Należyte wyposażenie tych miejsc będzie równie ważne jak profesjonalny sprzęt przygotowany dla lekarzy. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przychodni, od jej specjalizacji zawsze leczenie będzie się wiązało z gromadzeniem dokumentów dotyczących pacjentów. W dobie rozporządzenia RODO ilość tych dokumentów będzie jeszcze większa a obowiązek ich odpowiedniej ochrony dodatkowym problemem. Dlatego proponowane przez firmę Ferol szafy do kopert B5 na karty pacjenta będą świetną propozycją i warto po nie sięgnąć. 

Najbardziej popularny format szaf kartotekowych na karty pacjenta

Format B5 to najbardziej popularna opcja jeśli chodzi o dokumenty pacjentów, po czym dokumenty te umieszczane są w kopertach. Znajdujące się w sprzedaży szafy do kopert B5 na karty pacjenta to propozycja wzmocnionych stalowych szaf z szufladami, w których znajduje się miejsce specjalnie przygotowane pod kątem umieszczenia tam kopert B5. Zaplanowane przegrody są właśnie kształtowane w taki sposób, by koperty w tym rozmiarze można było tam wygodnie umieścić. Dostępne w sprzedaży szafy są zróżnicowane i można je dopasować do indywidualnych oczekiwań. Mogą mieć różną wysokość, różną szerokość w zależności od tego czy w szufladzie znajdować się będzie jedna czy dwie przegrody na koperty. Ilość wykorzystanych szuflad będzie uzależniona od wysokości szafy. 

Wygoda użytkowania dostępnych szaf dla kopert B5

Proponowane w sklepie Ferpol szafy do kopert B5 na karty pacjenta to propozycja, która charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania. Bez większych problemów szuflady się wysuwają, tak że aż do końca będzie można wygodnie przeglądać wszystkie zgromadzone koperty, odnalezienie kopert konkretnych pacjentów nie będzie więc stanowiło problemu. Szafy wykonane są w profesjonalny sposób, ze wzmocnioną konstrukcją, dlatego charakteryzują świetną wytrzymałością.