Kategorie

Rolki sorpcyjne

14 Produkty

Zabezpieczenie powierzchni, na której będzie sie pracowało w warsztacie mechanicznym ma bardzo duże znaczenie i jest taką kwestią, której nie powinno się lekceważyć. Obecnie istnieją ku temu różne możliwości, warto między innymi zwrócić uwagę na materiały, które są w stanie absorbować ciecz. W takich miejscach wycieki oleju, substancji ropopochodnych czy chemicznych nie są niczym zaskakującym, dlatego odpowiednio wyposażony warsztat powinien być na takie sytuacje przygotowany. Najlepszym wyborem wydaje się, że będą rolki sorpcyjne do oleju, które pod tym kątem wykazują faktycznie wysoką wydajność i są takim materiałem, który doskonale się sprawdza.

Wydajne rolki absorbujące olej

Proponowane w sklepach specjalizujących się w tej branży rolki absorbujące olej to bardzo często propozycje o podwyższonej trwałości, które świetnie sprawdzą się w tych miejscach, gdzie będą intensywnie użytkowane. Takie rolki otrzymują odpowiednią formę pokrycie z obu stron materiałem, który podnosi trwałość i pozwala na to, by chodzić po takich rolkach. Niektóre wersje otrzymują dodatkowo folię, która będzie chronić przed zabrudzeniem podłoża olejem, który zostanie przez rolkę wchłonięty. Ten kierunek obecnie jest bardzo popularny, ponieważ taka rolka faktycznie bardzo dobrze sobie radzi z wchłanianiem i warto się zabezpieczyć przed zanieczyszczeniem podłoża olejem, który zostanie wchłonięty.

Rolki dostępne w różnych rozmiarach

Jeśli chodzi o propozycje dostępne obecnie w sklepach można liczyć na rolki w różnych rozmiarach, dzięki czemu ich szerokość dopasować można do miejsca, w którym rolka będzie wykorzystywana. Producenci różnicują swoją ofertę pod tym kątem i dbają o to, by każdemu zaproponować produkt dopasowany faktycznie do jego oczekiwań. Można mieć na uwadze między innymi szerokość, ale również długość rolki. Niezależnie od tego, która propozycja będzie wybrana można liczyć na to, że będzie w stanie absorbować kilka litrów cieczy na każdy metr kwadratowy. W warsztacie przy typowych wyciekach powinno to wystarczyć.