Kategorie

W miejscach, gdzie pracuje się z cieczami ropopochodnymi warto będzie zadbać o odpowiednie przygotowane powierzchni uwzględniając między innymi stworzenie takich warunków, w których ewentualna absorpcja wyciekających cieczy stanie się możliwa. W naszym sklepie znajdziecie do tego odpowiednie propozycje. Proponujemy naszym klientom uniwersalne arkusze sorpcyjne, dzięki którym można oczekiwać, że praca w takich miejscach jak zakłady mechaniczne czy produkcyjne będzie realizowana w lepszych warunkach.

Profesjonalne rolki sorpcyjne

Wśród licznych propozycji jakie mamy w sprzedaży znajdują się miedzy innymi rolki sorpcyjne przygotowane właśnie pod kątem tych miejsc, gdzie będzie potrzeba absorbowania substancji oleistych. Znajdujące sie w ofercie naszego sklepu rolki sorpcyjne przygotowywane są z materiałów umożliwiających chłonięcie substancji ropopochodnych przy jednoczesnym braku wchłaniania wody. Proponowane w naszej ofercie rolki olejowe charakteryzują się świetną jakością i dodatkowo z obu stron mata pokryta jest specjalną powłoką wzmacniającą, dzięki czemu przystosowane są do tego, by po nich chodzić.

Wysoka wydajność wchłaniania i odpowiednia trwałość

Przygotowana ze wzmocnieniami rolka sorpcyjna otrzymuje taką formułę, która sprawi, że rolka jest wytrzymała i ma odpowiednią zdolność jeśli chodzi o wchłanianie płynów. Wydajność takiej rolki to około 3 litry na każdy metr kwadratowy. Ostateczna zdolność sorpcyjna będzie oczywiście uzależniona od rozmiaru całej rolki. W ofercie naszego sklepu znajdują się rolki sorpcyjne, które mają zróżnicowaną długość i szerokość, dzięki czemu można mówić o ich wygodnym dopasowaniu do tego miejsca, w którym będą wykorzystywane. W ofercie znajdują się także maty z dodatkowymi wzmocnieniami, które mogą się sprawdzić w tym miejscu, gdzie podłoże dodatkowo będzie chciało się chronić przed substancjami chemicznymi. W takich miejscach wykorzystuje się matę, która od spodu zostaje dodatkowo zabezpieczona folią i tym samym ciecze nie wydostaną się z rolki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dopasowania wybranych rolek do własnych oczekiwań.