Kategorie

Rolki sorpcyjne

23 Produkty

Przygotowując stanowisko pracy w warsztacie mechanicznym będzie trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie, które będzie można w takim miejscu wykorzystać. Od tego będzie między innymi zależeć czy uda się zachować odpowiedni komfort i warunki pracy. W tych miejscach powszechnie wykorzystuje się substancje oleiste, których rozlanie może się okazać kłopotliwe. Dlatego, aby zachować odpowiednie warunki zachęcamy do wybrania oferty przygotowanej przez nasz sklep, gdzie sprzedajemy doskonałej jakości rolki absorpcyjne. To świetne rozwiązanie do takich miejsc, ponieważ rozłożona na podłodze rolka absorpcyjna będzie taką propozycją, dzięki której substancje oleiste będą wchłaniane. Zapraszamy więc do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Wzmocnione rolki doskonałej jakości

Oferowane przez nasz sklep rolki sorpcyjne to świetna jakość w rozsądnej cenie. Zadbaliśmy o rolki olejowe, które pokryte są z obu stron specjalną wzmacniającą powłoką, dzięki czemu taka rolka odporna jest na chodzenie po niej. To świetne rozwiązanie w tych miejscach, gdzie trzeba liczyć się z tym, że rolka będzie intensywnie użytkowana, będzie się po niej chodziło, stawiało na niej różne przedmioty. Specjalna powłoka będzie gwarantowała jej trwałość. Wykorzystanie rolki sorpcyjnej to gwarancja wchłanialności około 3 litrów na każdy metr kwadratowy rolki. Jest ona wykonana w taki sposób, że gwarantuje wchłanianie substancji oleistych, natomiast nie daje możliwości wchłaniania wody.

Rolki z pokryciem foliowym

Wśród licznych propozycji, na jakie możemy zwrócić uwagę wymienić możemy również dodatkowo wzmocnione rolki, które od spodu zabezpieczone są folią. To rozwiązanie idealne do tych miejsc, gdzie chce się chronić powierzchnię przed substancjami oleistymi, które mogą z maty się wydostawać gdy jej zdolności absorpcyjne zostaną przekroczone. W przypadku dodatkowego wzmocnienia ten problem nie będzie występował. W ofercie naszego sklepu znajdzie maty i rolki o różnych rozmiarach, dlatego będzie je można dopasować do miejsca, gdzie będą wykorzystywane.