Kategorie

Rękawy sorpcyjne

2 Produkty

Rękawy sorpcyjne, często spotykane pod nazwą rękawy sorbentowe za zadanie mają pochłanianie efektów wycieków z maszyn przemysłowych, które zawierają w sobie olej i chemikalia. Często stosowane asekuracyjnie w miejscach trudno dostępnych, gdzie może pojawić się nieszczelność w maszynie. Ich podłużny kształt idealnie wpasowuje się w miejsca, do których nie ma łatwego dostępu i szybka naprawa nie czelności jest niemożliwa.

Szeroki wybór rękawów sorpcyjnych pozwala na dobranie idealnego produktu, dla każdego wymagającego klienta. Różne długości oraz wagi produktu, pozwalają na precyzyjne dopasowanie rękawa pod zaworami, łączeniami rur i w każdym miejscu narażonym na nieszczelność i ubytek płynów, takich jak paliwo, oleje lub inne substancje chemiczne, których wyciek może być niebezpieczny i trudny do usunięcia z powierzchni. Obły i podłużny kształt rękawów wpływa bardzo korzystnie na ich efektywność w zatrzymaniu wycieku na dalsze obszary trudno dostępne. Oferowane sorbenty zostały wykonane z wysokiej jakości mikro włókien polipropylenowych celulozowych, które zostały schowane w pokrowcach powstałych z włókniny. Taka konstrukcja rękawów sorpcyjnych używana asekuracyjnie tworzy barierę, oraz pozwala ograniczyć wyciek z maszyn wszelkiego rodzaju, a produkt wytrzymuje temperaturę do 160° C, co jest bardzo istotne przy maszynach pracujących wiele godzin, w których płyny grzeją się nieustannie. Stawiając na najlepsze materiały do produkcji bariery wycieków, produkt jest gwarancją jakości i ochrony miejsc narażonych na wylew substancji chemicznych i oleistych. Wart swojej ceny, posłużą latami. Idealnie sprawdzą się w warsztatach samochodowych, tokarniach i fabrykach nastawionych na produkcję masowa, gdzie maszyny produkcyjne pracują praktycznie bez przerwy.

Rzadko spotykana metoda zabezpieczenia przed wyciekami zyskuje coraz większe grono zwolenników, którzy oceniają rękawy sorpcyjne, jako bardzo przydatny i wręcz niezbędny produkt w ich przedsiębiorstwach. Nowoczesny, a zarazem bardzo praktyczny sposób zabezpieczenia swoich powierzchni.