Kategorie

Czyściwo bawełniane

23 Produkty

Czy czyściwa bawełniane są dla Ciebie?

Każdy właściciel dużej powierzchni użytkowej, w której używane są środki brudzące, chemikalia i smary chce utrzymać czystość. W takim przypadku idealnie sprawdzą się czyściwa bawełniane. Tanie i efektywne rozwiązanie pomoże w usuwaniu wszelkich płynów chłodniczych i innych zabrudzeń. Taka opcja jest niezwykle niepozorna, wydajna i ekologiczna. Produkt polecany jest do zadań specjalnych jak i do codziennego utrzymywania ładu i porządku.

Recykling - moda XXI wieku

Warto podkreślić, że prawie każde czyściwo bawełniane dostaje nowe życie dzięki segregowaniu odpadów. Czyściwo bawełniane może powstać bowiem, ze wszystkiego co było kiedyś bawełniane- z prześcieradeł, ręczników czy z rzeczy typu frotte. Dzięki użyciu wysokiej jakości bawełny produkt jest niezwykle chłonny, a dodatkowo niezwykle tani wiec nie wymaga prania. Wszystko to sprawia, że oszczędzana jest woda i środowisko. Materiały są wybierane bardzo uważnie, nie ma w nich żadnych suwaków czy guzików. Brak wystających twardych elementów eliminuje ryzyko porysowania czyszczony elementów

Zastosowanie czyściwa bawełnianego

Dzięki używaniu czyściwa bawełnianego można doprowadzić do porządku wielkie warsztaty samochodowe, magazyny i nie tylko, ale możemy ich również użyć do czyszczenia części maszyn używanych do pracy. Mało tego, czyściwa mogą być wykorzystywane nawet w branży medycznej czy w drukarniach i pracowniach ślusarskich. Produktu można używać na sucho lub na mokro, dzięki niezwykłej chłonności z materiał potrafi nasiąknąć dużą ilością wody. 

Na rynku dostępne są czyściwa białe, a także czyściwa w kolorze. Nie ma to tylko i wyłącznie wprowadzać elementu atrakcyjności. Białe tkaniny nie posiadają barwnika, dzięki czemu mamy stu procentową pewność, że nic nie zostanie zafarbowane.

Czyściwo bawełniane sprawdzi się wszędzie tam gdzie zwykle gąbki i ścierki ze sztucznych materiałów zawiodły. Można z wysoką pewnością zagwarantować, że wchłonie każde zabrudzenie. Spełni swoją rolę w firmach wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na ekonomicznym i efektownym utrzymaniu czystości.