Kategorie

Wanny sorpcyjne

2 Produkty

W ofercie naszego sklepu znajdziecie atrakcyjne wyposażenie, które sprawdzi się w warsztatach mechanicznych. Proponujemy naszym klientom między innymi wygodne wanny sorpcyjne. To świetna propozycja, ze względu na to, że wanny można wygodnie wykorzystać w różnych miejscach również tych trudno dostępnych. Naprawiając samochody czy maszyny, z których może się wydostawać oleisty płyn trzeba będzie zadbać o materiały, które będą w stanie go chłonąć. O ile małe wycieki jest w stanie załatwić mata sorpcyjna, o tyle przy dużych wyciekach zdecydowanie lepiej sprawdzi się wanna sorpcyjna. Ze względu na swój komfortowy kształt i wypełnienie specjalnym granulatem gwarantuje odpowiednie właściwości sorpcyjne.

Stabilne i wydajne wanny sorpcyjne

Wybierając proponowane w naszym sklepie wanny sorpcyjne możecie liczyć na świetną jakość i wydajność w zakresie wchłaniania cieczy. Dzięki temu, że wanna ma wygodną formę i kształt można ją w różnych miejscach bez problemu umieścić. Wykorzystywany w wannach granulat będzie gwarantował odpowiednie wchłanianie cieczy a jednocześnie nawet w przypadku wywrócenia wanny nie będzie obaw, że ciecz się wyleje. Dlatego tego typu wanny sorpcyjne są chętnie wykorzystywane i świetnie się sprawdzają w takich miejscach, gdzie o różne przypadkowe wywrócenie nie trudno.

Dwa rozmiary wanien i różna pojemność

W ofercie znajdują się dwie opcje jeśli chodzi o wanny sorpcyjne. Dostępne są w wersji węższej i szerszej, dzięki czemu można je dopasować do miejsca, w którym będą wykorzystywane. Od tego będzie również zależeć pojemność wanny i to jak dużo substancji ropopochodnych będzie w stanie absorbować. W wannach wykorzystuje się specjalny granulat, który można wymienić, gdy dojdzie do wyczerpania jego możliwości sorpcyjnych takiego granulatu. Dzięki czemu oczywiście można taką wannę wykorzystać wielokrotnie i to na pewno bardzo dobra opcja. Oczywiście przed ponownym wykorzystaniem konieczna będzie wymiana granulatu. Po tym ponowne będzie można wykorzystać wannę sorpcyjną.