Kategorie

Zestawy ekologiczne / ADR

18 Produkty

Co to są właściwe akcesoria do ADR?

ADR to francuski skrót od "Accord europeen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Rout". To konwencja międzynarodowa, która reguluje zasady przewozu drogowego ładunków niebezpiecznych. Akcesoria do ADR są więc obowiązkowymi przedmiotami, które powinny znaleźć się w każdym środku transportu, a które mają zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy nie tylko podróżującym, ale także środowisku.  W skład zestawów ekologicznych do ADR Firmy Ferpol wchodzą: arkusze, poduszki i rękawy sorpcyjne, sorbenty w granulacie, worki na odpady, rękawice ochronne, olejoodporne, nitrylowe, maty olejowe do zbierania wycieków, czyściwo do rąk, fartuchy ochronne, gogle, płynne środki neutralizujące kwasy, maski ochronne, środki odtłuszczające.   

Dla kogo przeznaczone są zestawy ekologiczne do ADR?

Dla każdego. Przecież prawie każdy z nas podróżuje autem, a o wypadek nietrudno. W przypadku kolizji może dojść do wycieku oleju, paliwa, kwasu z akumulatora czy innej szkodliwej substancji. Niezastąpione wówczas stają się zestawy ekologiczne do ADR Firmy Ferpol. Pomogą one w szybkim usunięciu z jezdni niebezpiecznych związków i uchronią przed wchłonięciem ich do środowiska. Zestawy ekologiczne do ADR to nie tylko niezbędnik każdego podróżującego środkami transportu. Powinny się one znaleźć w każdym zakładzie produkcyjnym, gdzie występuje ryzyko wycieku oleju z maszyn i w każdym magazynie, w którym przechowywanie są substancje niebezpieczne. Zestawy ekologiczne do ADR to także niezbędnik w codziennej pracy leśników, wojska czy warsztatów samochodowych. Do szerokiego grona użytkowników akcesoriów ADR należą także gospodarstwa rolne, w których na co dzień występują środki chemiczne w stężonej postaci. W momencie awarii sprzętu rolniczego na polu uprawnym, często jego naprawa odbywa się właśnie tam i wycieki są nieuniknione. Wtedy zestaw ekologiczny ADR naprawdę jest niezastąpiony i chroni środowisko naturalne.

Oczywiście taki zestaw ekologiczny do ADR firmy Ferpol może być dopasowany do indywidualnych wymagań każdego klienta. Akcesoria ADR są atestowane i nieszkodliwe dla człowieka.