Kategorie

Urządzenia asekuracyjne

10 Produkty

Warunki pracy na dużej wysokości wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu, zapewniającego bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zadań zawodowych. Dla osób, pracujących na drzewach, na konstrukcjach budowlanych, podczas prac konserwacyjno - porządkowych na dachach lub słupach, niezbędne są urządzenia asekuracyjne, wykazujące się wysoką jakością wykonania, trwałością zastosowanych materiałów, a ich niezawodność potwierdziły testy, których wynikiem jest certyfikat zgodności z obowiązującymi przepisami.

Urządzenia asekuracyjne, spełniające wymogi bezpieczeństwa

Urządzenia asekuracyjne, dostępne w ofercie, są zgodne z normą PN-EN 358, potwierdzone certyfikatem PE. Wysoka jakość i niezawodność urządzeń gwarantowana jest przez najwyższej jakości materiały, zastosowane w postaci komponentów urządzeń. Urządzenia asekuracyjne sprzedawane są w zestawach, kompatybilnych oraz zapewniających optymalny efekt ochrony przed upadkiem. Urządzenia, służące do pracy z podparciem składają się z liny opasującej poliamidowej lub stalowej, otoczonej oplotem, mechanizmu regulacyjnego ze stali nierdzewnej, a także rękawka ochronnego liny z tkaniny powlekanej. Komplet z urządzeniem stanowi zatrzaśnik stalowy.

Najwyższa jakość urządzeń asekuracyjnych

W ofercie prezentujemy urządzenia asekuracyjne, wyróżniające się najwyższą jakością. Wśród dostępnych przedmiotów znajdują się liny asekuracyjne, siedzisko do prac na wysokości, wyciągarka ludzi i przedmiotów. Urządzenia, wykazujące się najwyższą odpornością na zniszczenie oraz odkształcenia przystosowane są do wykonywania zadań, wymagających poruszania się na znacznej wysokości. Niezbędne podczas prac budowlanych, porządkowych na dachu lub elewacji, podczas wycinki drzew, a także prac konserwacyjnych instalacji oświetlenia drogowego lub energetycznych, urządzenia asekuracyjne wykazują niezawodność w każdej sytuacji. Materiały, z których zostały wykonane pozwalają im sprawdzić się w każdej sytuacji oraz w trudnych warunkach atmosferycznych.